Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Jon Snow

Bene Jon Snow bundan sonra bir asker ve lider olarak butun sayginligi ve guvenilirligini kaybetmeli. Onun fevri hatasi yuzunden bir suru asker oldugu gibi, savasin kazanilmasinda da hicbir rolu yoktu. Savas alaninda ne bir karar aldi ne de etrafindakilere ilham oldu. Bence hem etrafindakiler, hem de vassallari bundan boyle kendisinden suphe duymali.

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Jon Snow

Bene Jon Snow bundan sonra bir asker ve lider olarak butun sayginligi ve guvenilirligini kaybetmeli. Onun fevri hatasi yuzunden bir suru asker oldugu gibi, savasin kazanilmasinda da hicbir rolu yoktu. Savas alaninda ne bir karar aldi ne de etrafindakilere ilham oldu. Bence hem etrafindakiler, hem de vassallari bundan boyle kendisinden suphe duymali.

adam olumden yenıden dırılmıs are u kidding?
Sosyal ağlarda paylaş

Remzi gibi geride beklemedi en önden chargeladı, şu bile kuzey için çok önemli. Dramatik gerilim oluşturmak için karakteri gerizekalı gibi gösterdiler, aslında gerizekalı olmadığı için ama en önemlisi "kazandığı" için herkes önünde diz çökecek. Soğuk rüzgarlar esiyor kuzeyin birleşmesi lazım, winter has come vs.

Bu saatten sonra o arcta tek sıkıntı sansanın ne zaman beylişin etki küresinden çıkacağı. Büyük ihtimalle librulfemnazilere hitap edebilmek için orayı da gerçekçi olmayan karakter dışı dialoglarla sulandırıp sündürüp uzatacaklar, zaten coming of age + wisdom içeren bi karakter gelişimini GRRM ın hiç tenezzül bile etmeyeceği şekilde modern WOMYN EMPOWERMENT soslu sunacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

son bölümü şimdi izliyorum da sansa sana laflar hazırladım.

resmen snow ve wildlingler ölsün diye beklemiş kadın. bir de bunlarla urğaşmayalım, kuzeyliler bunlar var diye bizden taraf olmaz demiş. snow'un ölmediğini görünce baya üzüldü bildiğin. anan da böyleydi senin vurdular kafasını. sen de geberip gidersin inşallah.

Sosyal ağlarda paylaş

şu bölümde jon'nun kılıçla düşman atlılarını beklerken süvarilerin birbirine girmesiyle başlayan long shot, resmen yüksek prodüksiyonlu kaliteli bir film tadı verdi. en son hatırladığım true dedektifin ilk sezonunda vardı aynı boyle keyif vereni. sanırım hayatımda ilk defa bir bölümü tekrar izleyeceğim.

onun dışında diğer savaş sahneleri meh işte. keyifle izlendi yinede. mantık hatası zaten çok fazla herkes yazmış.

ha bide dryness ile yara arasındaki lezbiyen ilişki beklenmedik oldu. bölümlerden birinin adında scissor kelimesi geçecek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

şu bölümde jon'nun kılıçla düşman atlılarını beklerken süvarilerin birbirine girmesiyle başlayan long shot, resmen yüksek prodüksiyonlu kaliteli bir film tadı verdi. en son hatırladığım true dedektifin ilk sezonunda vardı aynı boyle keyif vereni. sanırım hayatımda ilk defa bir bölümü tekrar izleyeceğim.

onun dışında diğer savaş sahneleri meh işte. keyifle izlendi yinede. mantık hatası zaten çok fazla herkes yazmış.

ha bide dryness ile yara arasındaki lezbiyen ilişki beklenmedik oldu. bölümlerden birinin adında scissor kelimesi geçecek bence.

bolum bitince o sahneyi ben de tekrar actim izledim. cok guzel yapmislar gercekten
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Remzi gibi geride beklemedi en önden chargeladı, şu bile kuzey için çok önemli. Dramatik gerilim oluşturmak için karakteri gerizekalı gibi gösterdiler, aslında gerizekalı olmadığı için ama en önemlisi "kazandığı" için herkes önünde diz çökecek. Soğuk rüzgarlar esiyor kuzeyin birleşmesi lazım, winter has come vs.

Jon Snow kazanmadi aslinda, kaybetti. Savasin Jon Snow tarafindan yonetilen kismi kaybedildi, Baelish tarafindan yonetilen kismi kazanildi. O savas alaninda bulunanlarin da boyle yorumlamasini beklerim. Tabi "OHA EN ONDE CHARGELADI" diye sig bakacak adamlar da var aralarinda (Wildlingler). Ama bunun sonucunun kaybetmek oldugu goruldu. En azindan ben gorulmus olmasini beklerim.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bu saatten sonra o arcta tek sıkıntı sansanın ne zaman beylişin etki küresinden çıkacağı. Büyük ihtimalle librulfemnazilere hitap edebilmek için orayı da gerçekçi olmayan karakter dışı dialoglarla sulandırıp sündürüp uzatacaklar, zaten coming of age + wisdom içeren bi karakter gelişimini GRRM ın hiç tenezzül bile etmeyeceği şekilde modern WOMYN EMPOWERMENT soslu sunacaklar.

Bilemedim ya Beylis bunlarin babasini da harcadi. Gerci Jon arkadan picaklanmak konusundan babasindan daha tecrubeli belki o yuzden Beylis o kadar harcayamaz Jonu. Bi de en onden chargelasa bile sonucta Knights of the Vale kurtardi kuzeyi. Beylis tabi on planda durmaz ama o simarik veleti one surebilir Warden of the north diye. Henuz Jonu da resmi olarak Stark ilan edecek kimse yok ortada zaten Stark olmadigi da ortaya cikabilir (bu bir kisisel tahmindir spoiler degil)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...