Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 15

Seru

Öne çıkan mesajlar

GONDARCENGIZ said:

BalisticGel said:

Shadow of Mordor goty 37.5 tl alsam mı bilemedim.

arkada kalmasın,

%66-70 görmez mi,geçen senenin oyunu

https://www.g2a.com/middle-earth-shadow-of-mordor-steam-cd-key-global.html

GOTY değil ama 26TL'den başlıyor g2a da, 26TL'lik olan gerçi 4000 satışta 75 negatif var ama onun ardından sıfır sorun bi rus 28TL'ye veriyor.

10TL 10TL'DİR diyorsan g2a'dan alabilirsin asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

prison architect 7,35 eder mi? 3 senedir tek developerla yapıp paraları yiyolar 1 lira bile veresim yok ama ne diyonuz?

Eğer tycoon tarzı yönetim oyunları oynuyorsan çok rahat eder. Sonbaharda falan olan bir release tarihleri var. Her ay content update'i geliyor. Workshopu var. Oyun tamamen çalışıyor. Lojistikten, kapalı devre sistemlerinden, mahkumlar için reform programlarına kadar yapılabilecek tonlarca opsiyonel şey var. Ben 20 lira civarı bir para vermiştim. Bir senede doğru düzgün vakit ayıramadan 75 saat playtime'ım olmuş. Daha workshoptan hiç mod indirmedim bile. Release'i bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Chivalry Medieval Warfare güzel mi? 90% indirime girmiş, utanmasalar üstüne para vericekler.

Bir de Prison Architect e elim kayıyor ama alsam mı almasam mı karar veremiyorum.

Şöyle kaçırmayın mutlaka alın dediğiniz neler var?

chivalry fena değil. 10 saat falan götürür multisi. bağıra bağıra koşup kafa kol kesiosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...