Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oy ve ötesi

Suark

Öne çıkan mesajlar

Dijitalde de hacker davası dönecek. Eskiden şöyle böyleydi goygoyu dönecek. Bence kökten beyinleri değiştirmek lazım japonya ile mümkünse. En ufak bi yolsuzlukta intiharı seçebilecek karakteri olan adamların karakteri paha biçilemez. ( intiharı savunmuyorum, istifa bile etse olur) Hazır beyin naklide gerçekleşecek gibi 2017 de
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Üşengeçlikten sandık görevlisi olmak için başvurma zamanını kaçırdığımdan yine müşahidim anca. Var mı beyoğlunda müşahit? Hdpden müşo olduğumdan pide geliyo bize öğlen. Oy ve ötesinden aynı okulda olduğum birileri varsa paylaşayım pidemi. Pidemizi yiyip ayranımızı içerken bölücü ve fetö'cü kahkahalar atalım akp müşahitleri dandik soğuk sandviç yiyo diye sdf
Sosyal ağlarda paylaş

dogru tabı ama o saaate kadar butun ekıbı kafalamıs olmalısınız zaten.

Remus said:

Saat 4 den sonra okullarda olmak daha önemli. AKP resmen çıkarma yapıyor o saatten sonra.

Tipler vereyim.

- Bütün gün orda dururken, girdiğiniz partidenmiş gibi yapın. ben ldp çalışmıştım gitmeden önce, bildiğin propaganda yaptım orda. Siz inanınki herkes inansın
-Yemek içmek getirin yanınızda, sağa sola ikram edersiniz. Yüzler güler.
-Nazik olun, kadrolu akp ve DP liler gelicek, germemeye özen gösterin.

-sandık başkanının görebileceği biçimde bütün gün mevzuatı okuyun. Öğrenin ezberleyin.
Arada tartışın bak bak böle bi madde varmış diye.
Size itimatları artar
-Mesleğinizi söyleyin, ben ee mühendisiyim diyip üstteki maddeyi yaptığımda, bütün onayları bana bıraktılar
-Tarafsız olun,gerçekten.
-Dalaşmayın kimseyle, işiniz tutanak tutmak.
-Sandığı açmadan prosedürü kararlaştırın, adımlara uyuldugundan emin olun. Ben harfi harfine yaptırmıştım. Sandık açılmadan 1-2 saat önce konuyu konuşun, şurda şunu yaparız bunu yaparız diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Sandık başalarında 1 e 5 gibi kalıyorlar hep :) Sandık başkanı AKP'li ise 2'ye 5 ;) Ezemiyorsanız ayıp.

O çok değişiyor.

Benim gittiğim sandıkta mesela sandık başkanı + akp gözlemcisi + saadet partisi yerine gelmiş akp müşahiti olarak 3 kişilerdi. Üstüne MHP'li de bunları destekliyordu. Diğer tarafsız görevli öğretmen kadın "ay benim başım ağrıyor" diye koydu kafayı masaya yattı, etliye sütlüye karışmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ton eğitimi açıldı İzmir'de. Daha zaman var diye sallamadım pek, sonra bir ton iş çıktı gidemedim. Yarın son bir toplantı var ama ona da gidemiycem hafiften stres olmaya başladım. Hiç bir fikrim yok ne yapacağıma dair. Yarın akşam videoları izlerim diye düşünüyorum umarım yeterli olur. Yani 35 yaşıma geldim hala liseli gibi son dakikaya bırakıyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...