Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XCOM 2

Komutan

Öne çıkan mesajlar

değil demişler, gamespot'taki adam tuto'da game over yediğini söylüyordu ama beceriksiz de olabilir tabii bilmiyorum lol.

yalnız avatar project ve psi rolünün arttırılmasını sevmedim ya. oyun bitmesin diye debelenmek gerekecek çünkü ai çubuk doldurup bitirmeye çalışıyor. psi da malum squad tactics oyununda büyü kıvamında, ne kadar çok o kadar tatsız.

çok çekimser kaldım o yüzden almak konusunda. campaign avatar project'le daha da hızlı bitecekse keyfim kaçar.
Sosyal ağlarda paylaş

izlediğim videolar hep easy olsa gerek ama buna rağmen ilk oyuna göre çok daha kolay olmuş gibi gözüküyor.
yani en azından 5 adamını dizip %95'le hepsinde miss yemek, düşman uzaylının %2'yle criticalları çakması gibi saçmalıklar azalmış, daha dengeli bi combat olmuş gibi.
yine de hardest mode'da oynuyorsa, onu da ilk oyuna göre daha zorlayacak biçimde hazırladılarsa, olabilir tabii tutorialda wipe yemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

diğer oyunda zorluk gelişimle paralel artmıyordu, hele şu expansionda gelen mekanik askerler ortalığı sağlam dağıtıyordu :D

en çok uzaylının dibine gidip kinetic strike çekmeyi seviyordum ueahe beynine beynine vuruyorsunuz uçan uzaylı duvarları deliyor ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ellerinin ayarı yok cidden. püskevit "alyenler de xcom da abartmış op ability dolu iki tarafta da" diyor videoda. ama burada da tahminim askerlerini ölmeden kollarsanız endgame'de clobbering time.

ha bu arada, wc3'te 14 yıl önce yaşadığım olay gene tekrarlandı. armor sistemini benim dediğim gibi yaptı şirket lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...