Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XCOM 2

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
2. oyun ilkinden çok daha iyi.

sadece bi "oyuncular çok defansif oynayıp overwaç spam'liyordu, biz de timer'lı görevler getirdik <3" diye bi denyoluk var. mod'la kapatılıyor diye hatırlıyorum.

ya da şu timer'ın zorunlu olması ilk oyundaydı da küfür yiyince kaldırıp düşmanlardan düşen bonus item'ın timer'ı mı oluyordu neydi. neyse işte ya modla kapatılıyor, ya da opsiyonel bonus item'ı kapmak için rush'layıp riske giriyorsun.

fiyat da iyi görünüyor. war of the chosen DEV GİBİ diyordu herkes. bas gönder bence.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

XCOM 2: Resistance Warrior Pack, XCOM 2: Reinforcement Pack, XCOM 2, XCOM 2: War of the Chosen - Tactical Legacy Pack, XCOM 2: War of the Chosen

Kollektör 118₺. Değer mi?

İlkini baya sevip oynamıştım.

İlkini sevdiysen mutlaka al.

Cokomantis said:

sadece bi "oyuncular çok defansif oynayıp overwaç spam'liyordu, biz de timer'lı görevler getirdik <3" diye bi denyoluk var. mod'la kapatılıyor diye hatırlıyorum.

ya da şu timer'ın zorunlu olması ilk oyundaydı da küfür yiyince kaldırıp düşmanlardan düşen bonus item'ın timer'ı mı oluyordu neydi. neyse işte ya modla kapatılıyor, ya da opsiyonel bonus item'ı kapmak için rush'layıp riske giriyorsun.

Timerlar o kadar sıkıntı yaratmıyor, oyunu defalarca oynadım, zamanında tamamlayamadığım ancak bir veya iki görev olmuştur.

Hele War of the Chosen'dan sonra timerlar hiç sorun değil. Çünkü hem timerlı görev çeşidi epey azaldı, hem resistance orderlardan timerları arttıran bonuslar alınabiliyor, hem de oyunun başındaki ayarlarda timerlar iki katına çıkarılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

benim kendi dişisel deneyimim:

2. gün: işte tam böyle olmalıydı vay babasını, ayrıntınıza kurban, ben 3000 saat oynarım bu oyunu, işte premier lig bu

12. gün: ulan herşey 10 turnde bitiyor bu ne

ecnebi memlekette benzerini yaşayan başka biri

https://www.rockpapershotgun.com/2017/11/29/xcom-2-daily-challenges/

getirdikleri, ekledikleri, düşündükleri harika çok güzel fevkaladenin fevkinde, ama gameplay bana ilkinden daha yavan geldiydi, hala bitirmedim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

ben de chimera açmayınca bunun expi denedim de chosen ile ilk karşılaşmadan sonra bıraktım, bu muymuş yani o kadar övülen expin olayı? move, atak, move, stealth lmao. kendi koydukları bütün kuralları ihlal ediyor.

neyse xenonauts2 kaldı son, kurtarırsa o kurtarır artık.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...