Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

vur kaç dön büyü yap fln dışında nasıl bir çeşitlilik olacak. her oyunda aynı kısır döngü vardır. batman en iyi combat yapan oyunlardan biri. onda da sol click spam gerekince counter. budur yani. 5 değil 15 animasyon koydu diye kısırlıktan mı kurtuldu oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

evet geralt dansederek oynaniyor 3. oyunda

amma velakin god of war ile zerre alakasi yok oyunun, hani Dark Souls falan oynayan bir insan olsan "ne bu cakma souls combati" desen anlayacagim, cunku genel olarak ona benzemeye calisip o mekanik sikiliga ve derinlige sahip olmadan idare eder sekilde dizayn edilmis bir oyun, ama onu da seven bir insan olmadigini biliyorum. gayet run-of-the-mill standart combati var oyunun "oynadigim en kotu rpg combati" yada "igrenc" denilecek seviyede degil, sana uymuyorsa hani ok, dert degil
Sosyal ağlarda paylaş

devrimsel olmasına gerek yok, ilkokuldaki kuzenime hitap eden twitch-based bir combat olmasaydı yeterdi.

evet doggy ben demon's souls da iki gün oynayıp bir daha açmadım ki onu da böyle ümitle oynamaya çalışmıştım ama dayanamadım. ona da benzetilebilir ya da monster hunter'a. hepsi deneyip bıraktığım oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

zaten witcher'in combati boyle guzel ve lore friendly.

witcher dedigin adam tank degil, lightning reflexes, ucup kacabilen ve ekipmanina guvenen bi karakter.

sirtimda iki kilic arasinda gecis yaparak; combata girmeden once potion icip, oil surerek; hangi bomba ve sign'in bu combatta ise yarayacagini loglardan arastirarak oynamak keyfini baska pek bir oyun vermedi bana daha. belki bi nebze souls/bloodborne ama orda konsept farkli.

Sam'in ''PA giydim minigun ile yardiriyorum cocuklar gibi sen'' hali gibi. ama daha iyisi asjdkl
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
atmosfere, quest'e, dlalog'a gelemedim zaten "paşam yapmıyım bu quest'i combat çöp gibi" diyorum, "yap ulan" deyince başka seçenek yok "iyi peki" hariç. bu muydu karakterin seçimleri oyuna etki ediyor dediğiniz?

Hahaha

Eee sam anlatsana daha

http://www.space538.org/sites/default/files/photos/wonka1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

w3 neden benim oyunum olsun ki. ben fo4'de oynadım, w3'de oynadım. bana çıkan her türlü oyunu oynayıp yorumluyorum. mümkün olduğunca da tarafsız yapmaya çalışıyorum.

oyunlara duygusal bağ kurup da fanboyluk yapan kişi zaten belli. pasif agresif çıkışları çok tatlı. prim yapmanın peşinde falan da değilim, sen nasıl witcher serisini oynamanın peşinde değilsen. amacın fo4'u taşa tutan ve witcher beğenen kesime çocukça karşılık vermeye çalışıp, tahrik etmek.

hayır bunu yapacaksan en azından witcher 3 başlığında yap, fo4 başlığını piç etme.

onun dışında whatever floats your boat.

aylardır yıllardır aynı tavır, bir gram olgunlaşma yok.

zaten w3 başlığında yazdım, fo4 başlığında w3 muhabbeti horace'ın demesi üzerine çıktı. hepiniz de "İLLA CEVAP VERMEK ZORUNDAYIZ HER YERDE, CERARUDONUN NAMUSU GİDİYOR" diye girişiyorsunuz nerede görürseniz. otur bir düşün bu kadar sıkmadan "ben napıyorum" diye.

saçmasapan strawman'e aynen devam ediyorsun. dediğime inanmıyorsan sorun yok ama net yazdım. w2 yükledim, bok gibi combat ve en azından başındaki dialog. ("emret paşam/he paşam"-> cerarudo-kün otomatik konuşuyor sonra ben seçmeden bütün sekansı, fo4'te en azından ben seçiyordum yuh artık) w3 de benzerse akk'yi bitirecek değilim 3 saat oynayıp bırakmak için. doggy demiş zaten bana göre değil. insanlara bir oyun için nefret kusan sensin, benim öyle bir derdim yok. kırk kere dedim zaten ben kimseye sevmediği oyunu sevdirecek değilim, siz de sevdiğim oyunu sevdirmeyecek değilsiniz. anlamsız bu öfke kusman.
Sosyal ağlarda paylaş

engage etmeyin abi cidden. her başlıkta kutuplaşmadan başka bir şey yok. sevdiği yerde savunmayı görev bildiği gibi, karşıt gördüğü yerde tamamen tahrik amaçlı yazıyor. ülkedeki akp etkisini bilgisayar oyunları bölümünde yaratıyor. takım tutar gibi oyun tutmak zorunda değiliz. siyah ve beyazdan oluşan bir yapıya mahkum değiliz. eleştiriyorsan hatersın*, övüyorsan fanboysun olmak zorunda değil. sevdiğiniz oyunu da eleştirebiliriz. sevmediğiniz oyunun iyi taraflarını da söyleyebiliriz. yaş ortalaması oldu 30, hala internet kafe yıllarından kalma davranış patternleri.

karşılık vermezseniz belki azalarak biter.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

roll büyük gövdeliler için eklenmiş ya direkt. humanoid, drowner falan sidesteple rahat rahat dodgelanıyor. goleme sidestep yaptığında NO YOU DON'T deyip aoe yerleştiriyor asdasd

Lol aslında en efektif kullanım ikisini birden kullanmak. Sidestepi düzgün yaparsan düşman toparlanamadan vurmak için daha fazla zarar veriyor. Roll uzağa ilerlettiği için başka düşmanlara girmek veya saldırı şansını kaçırma ihtimali var. Ama sidestepden daha kolay tabi. Bir de büyük düşmanlarda zorunlu gibi. Ben parry ve sidestep tuşlarının yerini değiştirmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu forumun yapısını bilmiyoruz sanki, çoğunluğun azınlığı her fırsatta ezdiği, argümanla değil mesaj sayısıyla boğduğu bir mekanız. görüşleri azınlıkta kalanlara işte bıngıldak gibiler "doğru söyleyen bu ama biz de bütün köyüz, köyden kovarız" deyip mahalle baskısı çağrısı yapıyor.

bu gidişata bölümde dur demeye çalıştıkça bundan rahatsız olması, karşı çıkması normal yani aynı gürühun. w3/fo4 işin bahanesi.

senin haricinde kimse fanboy lafını da kullanmıyor, utanmadan sıkılmadan bir de ondan dem vuruyorsun ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya akp benzetmesinden sonra ne kadar cuk diye oturan bir yanıt vermişsin öyle.

said:
"doğru söyleyen bu ama biz de bütün köyüz, köyden kovarız"

said:
bu gidişata bölümde dur demeye çalıştıkça bundan rahatsız olması, karşı çıkması normal yani aynı gürühun. w3/fo4 işin bahanesi.

tanıdık geldi mi bu söylemler?

bu arada, birebir engage etmemek için mode-z'e ekliyorum. mode-z'de adam kalmamıştı, mod olarak giren tek kişi olarak ayrıca tebriklerimi esirgemiyorum.

dip not olarak da düşeyim. benim çağrı yaptığım bir şey varsa o da oyunlarda sürekli kutuplaşmaya iten davranışlara çanak tutanlara meydan verilmemesi yönündedir. hater adam zaten kendini hemen belli ediyor. fanboy'da aynı şekilde. kutuplaşmayı kaktırıyorsa muhattap olmayın, azalarak bitsinler. her kim yapıyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

combat bir ve ikiye nazaran çok iyi, ama güzel mi, sırf kombat oynatır mı? oynatmaz. ama sıkıp bunaltmıyor da. hatta soundtrackle beraber filan yer yer çokzel olabiliyor :B

hiç değilse parrynin bir esprisi var artık mesela o da bir şey. yine de dur şuraya atlayayım dur buraya atlayayım diyen bir witcher var ahah. dark soulsda da saçma burada da saçma :B

benim için oyunun en büyük problemi oyun ile oyunun narratifi arasındaki büyük fark. hepsine rağmen çok güzel oyun. oynaman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

burada köy kim belli, ben tek başıma kimim belli. iki lafta bir akp diyenler zaten forumda mahalle baskısı yapanların önde gidenleri.

bu kadar saçmasapan bir ilişkilendirme çabasına verilecek cevabı görmemek için başı kuma gömerek taçlandırmış, maalesef modken öyle bir lüksümüz yok.

horace yani w2 gibiyse daha iyi de olsa benlik oyun değil abi. ben bu oyunların krallarını oynamıyorum yani dark souls, monster hunter filan. bugün tekrar bir açtım da gene daral geldi 15dk sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...