Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Shani cidden geliyor muymuş? İyi oldu valla. Oyundan bıçak gibi kesmişlerdi(gerçi 2. oyun kısıtlı bir coğrafyada geçiyor, o yüzden shani için mekan değiştirebilecek bir özgürlük yoktu). Neredeyse hiç bahsi geçmiyordu.

3'de shani ile ilgili diyalog görünce umutlanmıştım. Oyunda çıkmadı meret. Neyse dlc'de hatalarını düzeltsinler /: Hatta questline isteriz.
Sosyal ağlarda paylaş

her köye gidip notice boardlardaki notları alırsam mapteki tüm undiscovered locationlar açılmış olacak o zaman?

demin white orchard'a bir baktım da tüm undiscoveredler açmışım zaten sanırım, hepsine gittim temizledim ama zevk vermedi her şey underlevel kaldığından.

skellige yolculuğuna çıkmadan velen ve novigradaki her mekanı temizlemeyi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunu ne kadar övsem azdır, 130 saati geçti anca cuma oynarım ama bitiyor nihayet =D

Achivementları buglanmasa onlada uğraşırdım.

Şu 2 tane expansion tadında eklenti gelsinde seneye tekrar oynarım. Çıktığından beri oynuyorum anca bu kadar. Neredeyse tüm ? yerleri açtım, tüm questleri bitirdim, bir daha oynarsam her topladığım veya panodaki yazılarıda tek tek okuyacağım :p

Bu kadar emek verilmiş başka bir oyun yoktur sanırım. Harita cidden manyak , ? olan yerler dışında bile bir sürü keşfedilecek yer var. Tek olumsuz yanı bir kaç tane bug ve crashler. Sürekli sorunsuz çok az oynayabiliyorum, bellir bir süre sonra windows a dönüyor.

Mağara içlerinde re-make yok gibi, illaki yapısını değiştirmişler. Ben buraya girmiştim hissi uyandırmıyor (öhhö dragon age 2).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...