Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

karşına sürekli call of the wild üst üste atan huntardlar gelince ister istemez zoo oynamak zorunda kalıyosun legend olmak için. ilk sefer bide maksat card back açalım falan tribi. rank 2-3 olduktan sonra bi legend pushlim diyosun,yoksa bende 5 takılan adamdım,bok atmanın lüzumu yok,karşına sanki normal adam geliyo full face shaman veya zoo bide huntard işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler

Benim şu oyundski sıkıntım duygusal oyuncu olmam galba ya. Sevmediğim deck'i oynayamıyorum. Tilt olmaya müsaitim falan.

5.gün rank 5'e çıkmıştım, koca ay old gods'ın en zayıf klaslarından biri olan ramp druid oynadım en çok sapık gibi, 2-6 arası in çık yapıp en son 2 gün önce meh deyip bıraktım oynamayı. Bi de rakip paso shaman zoo warrior. Sağlam mide istiyor kastırmak legend'a kadar
Sosyal ağlarda paylaş

arma benim deck şuydu: http://www.hearthpwn.com/decks/518356-3-legend-new-wotog-zoo

gondar tebrikler :)

arezd said:

Şimdi destede knife juggler'ın olmadığını öğrenince win rate daha da bir büyüdü gözümde. Nerf'e rağmen muazzam çalışıyor ki bence kesinlikle flame juggler knife juggler'ın alternatifi olacak düzeyde değil. Hele ki mirrorda doğru zamanda knife jugglerı inen genelde kazanıyor.

Her ne kadar oyunu sözde düzenleseler de, oyun yapısı kaynaklı aggroya avantaj tanıyor, anlık olarak elde fazla kart bulundurulan yavaş destelerle kazanmak , aggro destelere oranla zor. Avantajlı matchupda bile sürekli bir beyin mesaisi gerekiriyor ve hatanın telafisi daha zor. Metanın dahilinde düzgün bir aggro deste ile sezonun ilk haftasından sonra başlayıp eline gelen kartı yere koysan rank 5 olabiliyosun.

knife juggler kesinlikle daha iyi ya. sırf apaçi gibi 200 dust vermemek için cimrilik yapıp flame juggler koydum. düşün ona rağmen %80 winrate oldu :D

rank 7-8'e sezon başında freeze mage ile geldim henüz tempo warrior çok popüler değilken. sonra zoo shaman freeze karışık 5'e çıktım. sonra freeze yine başliim dedim 2 mağlubiyet üstüste mi ne aldım. sokarlar zoo yapıyorum dedim. bi baktım akıyorum ortamlara :D
Sosyal ağlarda paylaş

Freeze Mage draw i çok kötü gelmezse zoo nun eline veriyor direk. Katun Druid de aynı şekilde tauntlari sağolsun zor yeniliyor. Rogue da bazen zorluyor turn 4 de 8/8 Edwin falan koyarsa. Onun dışında genelde kolay.
Eğer adam akıllı bir deck in yoksa deger bence rank 5 olmak için oynarsin iste
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

freeze mage tecrübem var biraz. freeze mage e mi dönsem bi dahaki sezon naapsam. rank zorlayacam.

Freeze mage oynamayı ben de düşünüyorum farklılık olması adına, hem SMOrc deste değil o baya iyi. Play on curve ve ilkokul matematiği ile trade/face desteler çok bayık.

Ama hiç tecrübem yok, var mı verebileceğin bir iki tip.
Sosyal ağlarda paylaş

ViForVictory said:

Arma said:

freeze mage tecrübem var biraz. freeze mage e mi dönsem bi dahaki sezon naapsam. rank zorlayacam.

Freeze mage oynamayı ben de düşünüyorum farklılık olması adına, hem SMOrc deste değil o baya iyi. Play on curve ve ilkokul matematiği ile trade/face desteler çok bayık.

Ama hiç tecrübem yok, var mı verebileceğin bir iki tip.

Mad scientist gittiğinden beri oynamadım. O yüzden yeni metada deck öneremem. Akşam bakayımda bir deck yapayım
Sosyal ağlarda paylaş

Zoo'nun becerilecek bir şeyi yok, desteye ve kartlara alışana kadar yerdeki büyük minionları yok sayıp adamanın kafaya kafaya vuracaksın. Her tur elindeki tüm manayı yakmaya çalıaşcaksın.

Sonra destede tecrübelendikçe aslında bir sürü ince detay olduğunu anlıyorsun, ama o zaman gelene kadar üstteki taktik seni baya bir götürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...