Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

Flam said:

Bu arada standart ladderda ranklarınızı çok merak ediyorum.

Zira ben 15 rank civarı geziyorum bu aralar, utanıyorum.

rank 5'ten sonra 100 maç oynayacak vakti ayırdığım takdirde, istediğim her sezon legend olurum onda sıkıntı yok da, şu anda 10 maç falan yaptım henüz 16'yım. yine sezon sonuna doğru 5 olup chest'imi alırım.

rank 5'e kadar zaten 100 civarı maç yapmak gerekiği için, üstüne bi de 5'ten legend olmaya kasmak çok üşendiriyor. Bu aralar yüksek arena ortalaması tutturmaya odaklanabilirim.

rank 5 itibariyle %63 winrate'le sadece 100 oyun oynayarak legend olmak ya fazla taşak ister ya da kanser decklerle kafayı bozmayı (hoş gerçi kanser decklerin de olayı %50 küsür WR ile aynı sürede 3-5 katı fazla oyun oynayabilmek ya)
bence 1-2 defa legendary olmanın zafer sarhoşluğunu yaşıyosun sen sdf

bu sezon üç gündür toplam 110 maçta %57 yapmışım daha hala rank 9 ortasındayım bu arada
astral druid falan oynadım bi 10-20 oyun, sorası ramp-nzoth pala- şimdi de malyrogue'la 2 tane casual atıp ranked devam ettim 6-5 gidiyo falan, flurry'siz hiç oynamamıştım

ha bi de istatistik sevenlere ilk 100 küsür oyunumdaki metayı söyleyeyim: %25 shaman (minimum yarısı agro), %19 warrior (tempo çoğu), rogue mage takip ediyor, en az oynanan hunter %3, paladin ve priest %7'şer
Sosyal ağlarda paylaş

sunu her seferinde indiriyorum mal gibi, eglendirdigini dusunsem de hepsinde pisman oldum. gotu yayarak kazanabilecegim oyunlarda shaman spell'i atıp kendi boardumu wipelayıp durdum bugun. cthun gelmese sonraki turn vermistim yine neyse ki imdada yetisti. cıkarıcam deck'ten artık yetti.
http://wow.zamimg.com/images/hearthstone/cards/enus/animated/OG_087_premium.gif
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

sunu her seferinde indiriyorum mal gibi, eglendirdigini dusunsem de hepsinde pisman oldum. gotu yayarak kazanabilecegim oyunlarda shaman spell'i atıp kendi boardumu wipelayıp durdum bugun. cthun gelmese sonraki turn vermistim yine neyse ki imdada yetisti. cıkarıcam deck'ten artık yetti.
http://wow.zamimg.com/images/hearthstone/cards/enus/animated/OG_087_premium.gif

su kart arenada bana blessing of kings attı ve oyunu kazanmistim sonrasında sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Çok takılıyor. Çok aşırı takılıyor. Bir de chati takip etmelisin. Ben kaçtım mesela sıkılıp.

upload varmış başka bilgisayarda onu kapattım. chat'i de takip ediyorum baya bi açıkçası.

bence sen bişiden sıkılmadın laf ettin birkaç şeye, ben de düzgün cevap verince troll'lenmiyo bu diye kaçtın heralde? :D yoksa yazdıklarını falan okuyup cevap verdim yani
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi allah aşkına 3.5 dakika kadar izleyin ve benim boşuna mı ağladığımı görün. şunlardan ağlıyorum işte ben: https://www.twitch.tv/sabocano/v/645750401h19m57s

arena bu arena. üst üste kaç kere cevabı var hayvan oğlu hayvanın, üstüne RNG masterlığını da görün....

sonra ekleyip direk "özür dilerim çok şanslıydım" dedi zaten. bir HS oyuncusu böyle bir şey yapıyorsa, kelimeler kifayetsiz zaten o noktadan sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi druidi nerflediler falan da.

c'thun druid fazla op değil mi ya :S combo druidden beter

Sırf c'htun için bir destelerimde sheep falan yoksa bir adet big game hunter bulunduruyorum bu yüzden. Günde sadece 5-6 oyun oynasamda (ki %90 c'thun decki geliyor) 1 veya 2 defa c'thun'a karşı yenildim (gerçi rank 16-20), big game hunter ile 17/17'lik elemanı doğramak da baya zevkli oluyor ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Flam said:

Çok takılıyor. Çok aşırı takılıyor. Bir de chati takip etmelisin. Ben kaçtım mesela sıkılıp.

upload varmış başka bilgisayarda onu kapattım. chat'i de takip ediyorum baya bi açıkçası.

bence sen bişiden sıkılmadın laf ettin birkaç şeye, ben de düzgün cevap verince troll'lenmiyo bu diye kaçtın heralde? :D yoksa yazdıklarını falan okuyup cevap verdim yani

Çok takılıyor aynen. Chati de çok geriden takip ettiğin için sıkıyor, takip etmediğinden değil. Bi de arada sırada meme göster.
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de oyunu benim gibi orta 15-10 arasında oynayanlar için çok feci şu anda oyun. O kadar takip etmediğimiz için falan kartları çok fena gömüyolar bi anda 20lik falan olduk. Kartlar da eksik olduğu için baya bi bok gibi geliyor şu anda oyun. 3 günde bi quest falan yapmaya girerim herhalde uzun süre casual casual.

Allahtan diablo sezonu başladı da çok boş vaktim kalmıyor eskisi gibi yoksa kafayı yerdim herhalde oyunun bu haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...