Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

sabocan dun aksam paladin'le yaptıgın arena nasıl bitti. 5-1'de bırakmıstım galiba.

6-3 bitti. ederi oydu deckin. kalite yoksunuydu biraz.

arezd said:

Abi bu shamanın olayı nedir şimdi gelince direk concade mi atıyoruz saçma sapan bi noktada sanki. Varmı counteri?

https://www.twitch.tv/sabocano/v/63971605?t=2h57m33s

direk timestamp'li verdim, 2 maç üst üste shaman nasıl dövülür izleyebilirsin. Bu akşam da yayın açıcam, bi 45 dakkaya falan heralde, önce arena yapıp sonra ladder devam ederim muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

bir başka n'zoth paladin mirror maçını daha rakibin n'zoth turn'ünde sylvanas'ına doomsayer çaldırarak kazanmayı becerdim. bu sefer 29 dakka sürdü. Yalnız adamın deck'i çok hoşuma gitti. N'zoth paladin'e Reno ve yeni deathwing eklemiş, ilk deathwing'i oynadığında follow da rulez+kodo yaptım, masam da kalabalıktı, chillmaw çıktı adamdan. temizledim falan.
Sora en son turn n'zoth oynadı reno'dan 2-3 turn sonra -fatigue başlamıştı- ben removal ve heal harcattığımdan n'zoth'umu daha erken oynayıp fatigue'le kazanmayı planlamıştım bi de eq+doomsayer+concec tutuyorum elimde falan... Bu sefer aynı deatwing patladığında eski deathwing'i indirdi sdfjlfds epeydir bu kadar tatmin olmamıştım oyundan yav. Adamın deckini paylaşıyorum meraklısı varsa, eadric'li falan kasmış adam çok güzel bi deck olmuş

http://i.imgur.com/5MsVMiO.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ben cok az oynadim fazla fırsat bulamadım. Bir de cok test yaptım başta.

lvl 15'im şu anda %70-80 win rate ile oynuyorum rogue deck'i paylaştım deck topic'in de

Şimdi murlock deck'i yapıp sabonis'i utandırmak istiyorum.Gerçi hiç karşılaşmadım murloc'la bu sezon :P

Bir de bu undercity Huckster'dan hep mi leg. cıkar ya ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Bu arada standart ladderda ranklarınızı çok merak ediyorum.

Zira ben 15 rank civarı geziyorum bu aralar, utanıyorum.

rank 5'ten sonra 100 maç oynayacak vakti ayırdığım takdirde, istediğim her sezon legend olurum onda sıkıntı yok da, şu anda 10 maç falan yaptım henüz 16'yım. yine sezon sonuna doğru 5 olup chest'imi alırım.

rank 5'e kadar zaten 100 civarı maç yapmak gerekiği için, üstüne bi de 5'ten legend olmaya kasmak çok üşendiriyor. Bu aralar yüksek arena ortalaması tutturmaya odaklanabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...