Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Nekro said:

druid in innervate ini de nerfler mi blizz acaba :( kalksın direk

AHAHAHAHA abi ben söyledim druid inneravate gitmeden ÖL-MEZ. Cok fena ramplıyor. hele yeni class leg.'i atarsa erken gg .En sonunda cenarius'un boynuzlarını görüyorsun

harbiden anlamsız op bir kart ya. innvervate+coin atıp büyük bir hayvan iniyor zaten gg sittin sene alamazsın board u.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sabonis said:

applev0dka said:

abi az önce legend olmuş adam karşımda arenada cursed blade oynadı wtf..

random bişeyden de gelmedi direk picklemiş adam asdsaf

cursed blade çok kötü bi kart değil, maçın başında 4x3 ile 12 falan yiyip büyük tempo avantajı yakalayıp kazanabiliyor warrior. ha iyi kart mı hayır, ortalama kart mı hayır, ortalamanın altında. ama yanındaki kartlar daha leş olabilir.

yeni anoy'o tronun shieldı kırmak için 6 yedi, elimde truesilver vardı 8 yedi, sonra bir 8 daha yedi, bufflı zombie chow ile 6 vurdum öldü sdsafas

yani tabii ki şöyle şeyler var

1) belki adam legend ama arena değerlendirmeyi çok iyi bilmiyor. gerçi genel algı "cursed blade dünyanın en kötü" bu zor. hiç bilmeyen biri cursed blade almaz yani.
2) ineceğin zaman önemli yani, rakibin tauntu ve arkasında başka minion'ları varken ölürsün tabii :D
3) belki de eli çok boktandı 4 tane 7-8 mana kart vardı zorunluluktan indi felan :P

ama işte asıl ilk turn'den açıp 2 tane kıçı 2 olan minion öldürürsen bi halta yarıyor. bir de oyunun sonlarında gelirse surata direct damage gibin çalışırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...