Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Inspire derken? Fatigue falan mi?

Warlock'a (handlock-reno) karsi iki yol var. Bir "To the face" iki combo. Handlock varyasyonlari, genel kaninin aksine Priest ve CW gibi value almak uzerine olan deckleri erken Jaraxxus (2 mana 6/6 opopop) ve 4 manadaki buyuk tempo hamleleri ile rahatlikla alabiliyorlar.

Zoo apayri bir konu.
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç kere tekrar etsin, sonra ona bir "yol" denebilir.

decklerde teorilerin masaya yansımasını beklemek rng'ye sırtını dayamak... bir kere olur, iki kere olur. ciddi bir istatistik çıkacağını sanmıyorum.

ha 6/6'nın darlamadığı deck de yok, erken jaraxxus inebilirsen tabi. o da warlockla nasıl olacak bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Erken jarax dediğim şu, hp 2-3 kalana kadar bekleyip de +12 heal ederek value almaya kasmadan, turn 9-10 gibi hemen 15'e düşüp devamında darlamaya çalışmak oluyor. Argus falan lazım tabi

İlle de turn 9-10 olmasına gerek yok. Heal eder gibi value almayı beklemeden yapmak benim için erken demek oluyor eheh

son edit: bu dediğim tamamen CW'ye karşı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

lan ahahaha. bizim de türk trolden'imiz varmış. türk streamer'lardan mix yapmış ve tabii ki başarcoş da var geçmişten benim bilmediğim zamanlardan bi sekans :D :D timestamp'li veriyom, yine izleyin müthiş ağlamayı :D

edit: ulan timestamp'li embed olmuyo mu? 01:52'ye gidin direk.

edit2: abi elin adamlarını izliyorsun yabancı, adamlar komik tepkiler veriyor veya gerçekten şaşırıyor falan. Bizim türkler baya ciddi ciddi sinirlenip, hırs yapıyor, rakiplere küfürler saydırmalar bilmemne. noluyor abicim ya.

https://www.youtube.com/watch?v=M3wL7PjrEjk#t=1m52s
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

lan ahahaha. bizim de türk trolden'imiz varmış. türk streamer'lardan mix yapmış ve tabii ki başarcoş da var geçmişten benim bilmediğim zamanlardan bi sekans :D :D timestamp'li veriyom, yine izleyin müthiş ağlamayı :D

edit: ulan timestamp'li embed olmuyo mu? 01:52'ye gidin direk.

edit2: abi elin adamlarını izliyorsun yabancı, adamlar komik tepkiler veriyor veya gerçekten şaşırıyor falan. Bizim türkler baya ciddi ciddi sinirlenip, hırs yapıyor, rakiplere küfürler saydırmalar bilmemne. noluyor abicim ya.

https://www.youtube.com/watch?v=M3wL7PjrEjk#t=1m52s

Seviyosan git konus kanka

15 postunun 50si basarcos kimmiş neymiş diye baktim salty velet çıktı aynı senin gibiymiş tavernü aglama duvarı yaparsınız
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...