Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya bu boyle parayla vs alinan portreler hep ayni golden iste.. farkli versiyonlari yok.. hem parliyor hem de animasyonu var.. hero power'i da farkli..

ama daha token basan hicbir classin (shaman, paladin, vs) parali portresi gelmedi (bu liadrin ilk olacak iste).. o yuzden bilemiyorum onlar da golden mi cikar normal mi diye..
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

lvl20 ye kadar beles oynuyorsun geliyor iste

dun gece 18 karakterle 10dk surmedi kasmam :P

blood elf-drenay acmayin ama yavas baya zonelari, en temizi human veya orc acip yardirin iste :D

0 dan kaç dakika sürer ?

en para mı son kez kullanıcam iyi oldu bu ay gelmesi ve ilk kez para verip pack alıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

oooo bi serverda 17 karakter buldum bi tane zamanında yarattığım. oh oh mis :D yalnız anasını satiim benim gibi paso alt-tab yapan adam için büyük eziyet. ne zaman alt-tab yapsam oyun takılıyor. windowed fullscreen yapmak gerek.

edit: ala ala edit manyağı oldum. giremiyorum oyuna lan, loading barı dolmuyor :D neyse indirin bi 10 gb falan. akşama bakarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Laurelin said:

lvl20 ye kadar beles oynuyorsun geliyor iste

dun gece 18 karakterle 10dk surmedi kasmam :P

blood elf-drenay acmayin ama yavas baya zonelari, en temizi human veya orc acip yardirin iste :D

0 dan kaç dakika sürer ?

en para mı son kez kullanıcam iyi oldu bu ay gelmesi ve ilk kez para verip pack alıcam.

uzun suredir oynamadiysan 2-3 saate yapabilmen lazim, yeni basliyanlar belki zorlanir oda max 4 saat eder hani

bizim pop ama 1-20 yi 45 dakikaya kasar misal oyle kolay :P

tauren paladin/drood acip dungeon finder spamlayin tank/dps/heal beraber secerek cok iyi gelir oylede
Sosyal ağlarda paylaş

ulan reno mage nedir ya, allahım yaleppim. win streak yapıyorum böle tam akıyorum ortamlara freeze mage ile. hooop reno mage geliyo karşıma, bizim ace gibi, cins olmak için çabalayan tipler. ağzıma sıçıp bırakıyolar tabii :D

2 günde 4 tane mi gelir lan? sezon boyu 1-2 tane gelmesi lazım maximum. bi de pezevenklerde hiç sekmiyor, ice block üstü reno yaptılar 4'te 4. zaten hayvani üstünsün 1 tanesini çekme bari lan :D
Sosyal ağlarda paylaş

olm level 17 priest'im uldaman'ın içinde çıktı lan. ne işim varmış benim bu level'da uldaman'da sdhufhdasufha.

Borlach said:

Garip desteler acayip zevkli oluyo, sende dene bence. Dün gece bi mechlock yaptim mesela bayagi eglendirdi.

Belirli bi desteyle surekli oynamak bay getiriyor resmen.

ben tam tersi. tek bir deckle oynamayı seviyorum, o decki öğreneyim iyice, bilgim artsın, oyunu daha iyi oyniim vs.

arada kafa dağıtmak için face shaman veya zoo da giriyorum. Zoo gerçi kafa dağıtmak diil de rank atlamak için daha çok.
Sosyal ağlarda paylaş

c'thun fena olmayacak gibi duruyor şu kadarcık açıklanan kart bazında değerlendirirsen.

12 tane kadar c'thun, 18 tane kontrol kartları şeklinde. warlock ve druid için hele, biri innervateleyip 8. turn'de ebeye atlayabilir, diğeri c'thun'a en hızlı ulaşacak class falan. ilginç olacak ya.
Sosyal ağlarda paylaş

wow subs biteli 8 ay oluyor, neyse ki aynı hesapla trial oynayabiliyoruz. yeni pala açıp geze geze 3 saatte falan redridge'de 20leyip bıraktım. 3-5 tane lvl 100 işsiz denyo horde rogue questgiverları ve lowbie'leri kamplamasa yarım saat daha erken 20lerdim heralde.

aldim Liadrin'i, murloc palamla ranked kasmaya devam :3
Sosyal ağlarda paylaş

3. turdan itibaren düzenli her tur armor up basan
2 shieldmaiden
2 bash
1 shield block

oynayan ve 8. tur'da greetings spam'layan warrior'ı, freeze mage ile yenmenin hazzı bir başkaymış la. deckte 4 kart kalana kadar sabrettim, antonidas + emperor geldi sonunda... antonidas ile 4 fireball aldım, cızzzzzbızzzzzzz közde warrior yaptım. 73 damage vurdum sanırım toplam oyun boyunca. ayıptır ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...