Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

said:
Four Old Gods are waiting for you to add them to your collection, ready to devour your opponents*: C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj, and N’Zoth. Of course, where there’s a god, there’s a cult, and C’Thun especially is bringing plenty of friends to the table.

ekibi toplayalim :P
Sosyal ağlarda paylaş

gösterdikleri 2 c'thun buff kartı gibi kendi başına iyi olan 5-6 tane daha kart varsa set'te, c'thun decki fena olmayacak gibi duruyor. 15/15 inip 15 vurmak falan biraz abes. 14-15 kartı c'thun'a ayırıp 15-16 kartla da kontrol kasarsın vs.

hele ola ki c'thun'un cost'unu düşüren bi kart varsa, imba olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ohaaaaaaaaaaa :D ortalama bi rogue deckim vardı weapon'ı bile olmayan. rogue'un biriyle oynadım, 11 kartta 3 deadly poison, 1 autobarber, 1 blade flurry çekti. bi de tam divine shield'lı taunt falan inmişim, o sırada blade flurry topdeck. olamaz lan böle bi deck. şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Quartermaster cok guzel kartti. Corrupted qm yapsinlar :d

Destroy a dude, gain x health falan ya da warlock misali.
Dude sinerjisi yoksa asiri sacma su kart.

Veya mana degeri masadaki dude kadar azalan bir taunt, warrior misali.

Mid range paladin canlansin isterim acikcasi ama wild'da op olmamasi icin ezik birakabilirler paladin'i.
Sosyal ağlarda paylaş

Xeph said:

FreEmoon said:

Hımm biraz kötü bir haber olacak ama, Bleu post

"Standard is coming with the Spring Expansion." said:

demiş. Yani sistem değişmiyor henüz.

spring expansion bu değil miydi işte niye gelmiyore :|

Harbiden bu mayıs başında çıkacakmış galiba, eğer mayısta çıkarsa standart bunla gelir o zaman. Ben 1-2 haftaya çıkıyor diye düşümüştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

bu da japon preeliminary'sinden:
https://i.imgur.com/KTvfSCT.jpg

8 mana 8/8 beast which has the ability to attack again if it kills a minion
kaynak: https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/4a82cx/new_card_revealed_in_hearthstone_japan/

- - -

Camel Hunter oynadım bu ay biraz, hiç ciddi oynamadığım bi class'tı hunter ve hoşuma gitti. Kibler değişik bir reno hunter oynuyor stream'lerinde, zevkli gözüküyodu.
Bu kart da control hunter'ın viable olma ihtimaline dalalet gibi.

Aslında TGT'de olup hiç oyuna girmeyen kullanışsız gözüken kartlara göz atmak lazım yeni expansion'da ne olabileceğine dair. TGT'de misal hunter'ın beast'e immune ver diye bi kartı vardı. Bir de hero power'la minyonları vurduran bir kart. Bunlar hep işaret :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...