Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

bu arada geçen gün epey serin bir hikaye yaşadım.

paladin'im, karşımda da pala var. 15 dakika falan kapıştık, son ana kadar upper hand bendeydi, sonra alıyorum derken equality+consec kombosu geldi. legend'larım bitti falan.

adamın sahada 7-4 kalmış boom ve botları ile şu divine shield'ları patlatıp + bonus olan tip var. onun da 2 hp falan. benim hiç minion'ım yok board'da. adamın hp 3, benim hp 4. ikimizin de kartı kalmamış, 1 1 çekiyoruz işte.

turn bana geldi, avenging wrath çektim. o kadar aptal bir durum ki, basmak da zorundayım yani. kime vuracak, önce botlara giderse kaç damage yicem aman yarabbi yani.

neyse, çatur çutur face vurdu ilk hit'ler bi güzel yendim. adam iyi küfretmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

fel reaver hiç çıkmadı bana ya, şimdi 800 veya 1600 dust veresim de yok 1 ay sonra kart standart dışı kalıyor. mahrum kaldım şu druid destesinden ya, bi türlü oynayamadım fel reaver yüzünden :D he çok üst düzey deck diil ama çok abuk maçlar oynuyorsun ve zevkli.

felreaver ve 1 living root çıkarıp yerine 2 ogre brute koyup oynadım ben
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

sabonis said:

fel reaver hiç çıkmadı bana ya, şimdi 800 veya 1600 dust veresim de yok 1 ay sonra kart standart dışı kalıyor. mahrum kaldım şu druid destesinden ya, bi türlü oynayamadım fel reaver yüzünden :D he çok üst düzey deck diil ama çok abuk maçlar oynuyorsun ve zevkli.

deck baya bi meh olur felreaver'sız. masaya koyduğun zaman rakibin cevabı yoksa direk oyunu kazandıran bi kart.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aluriel said:

sabonis said:

deck baya bi meh olur felreaver'sız. masaya koyduğun zaman rakibin cevabı yoksa direk oyunu kazandıran bi kart.

felreaver baya iyi kart tabi ama sadece felreaver uzerine degil ki o deck. 3 manaya 4/4 ogre brute da fena degil yani early game icin.
Sosyal ağlarda paylaş

her classta direk "1 minionu indirmek" için yeterli skill/kart var ve herkes alıyor neredeyse bunları. yani her deckte böyle bir önlem var. ben şimdiye kadar karşıma fel reaver indiğinde hiç yenilmedim. üstelik bir iki tane ufak kart da düşüp deckinin de içine ediyorum karşımdakinin.

bu fel reaver hype'ı ne zaman bitecek acaba, ya da ben çok mu tedbirliyim (çoğu classta face oynuyorum bu arada hani board controle yarayan kartlar da pek kullanmam üstelik)

akşam bi deneyeyim ya fel reaver deck. gerçekten abarttığınız kadar var mıymış merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

çyle bir durumda büyü bitene kadar atıp onların death rattlelarıda olmuyo mu
face gelse tie bitmicek miydi maç

Aynen, bomba seni öldürürse berabere biter. İkiniz de yenilmiş sayılıyosunuz sanırım.

Bi ara elinde truesilver sword, 1 hp canın kalmış, karşıda hunter explosive trap koymuşken face vurduğunda canın önce -1 olup sonra heallanarak +1e çıkıyordu. Belki hala öyledir.
Sosyal ağlarda paylaş

Son 10 gündür 25 civarı arena yaptım, ay sonu Rank 5 oliim diye constructed oyniim dedim. Constructed, Arena'dan kesinlikle çok daha fazla fitil ediyor adamı ya. Tek nedeni de RNG kartları, başka bişi diil...

önce unstable portal'dan Neptulon alıyor, Neptulon'dan Murloc Knight, Finley ve Warledear alıyor. Knight'tan heropower ile Bluegill çıkarıyor ki 1 yaratığımı daha temizlesin. Sonraki turn'de de board'u bomboşken 9'da 1 ihtimal ile deckinde kalan son burn olan frostbolt'u çekip perfect lethal...

Şu unstable portal gideceği için o kadar memnunum ki anlatamam. Bu kadar kanser bi kart daha yok. Keza Implosion da öyle mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...