Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

az önce fatigue mage vs reno mage oynadım. Yarım saate yakın sürdü. Oyun biterken board'ta 4 tane renom vardı. Hem de duplicate'i polyle kesmiş olmasına rağmen. (Conjurer'dan Echo geldi)

R I C H B O Y S!!!!

3 gün önce decktracker kullanmaya başladım da. Bu replayleri paylaşmak gibi bişe var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

oh be rank 5 oldum hayatımda ilk defa fdsfsd

13 de duruyodu 10 yapsam yeter falan diyodum,bi deck keşfettim 2 oynama yaptım üstünde 5 e kadar taşıdı valla

http://i.hizliresim.com/nmnqQ5.png

bu arada o reno warlockların mk.. 29 heal evlat acısı bilader yasaklansın

beter ol pis paladin sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

GONDARCENGIZ said:

oh be rank 5 oldum hayatımda ilk defa fdsfsd

13 de duruyodu 10 yapsam yeter falan diyodum,bi deck keşfettim 2 oynama yaptım üstünde 5 e kadar taşıdı valla

http://i.hizliresim.com/nmnqQ5.png

bu arada o reno warlockların mk.. 29 heal evlat acısı bilader yasaklansın

beter ol pis paladin sdfsd

secret değil abi beter olcak bi durum yok fdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

evet yine tarihin en şanssız anlarından birini yaşadım...

mech mage'in ağzına sıçmışım elinde 2 kart var, benim 8 kart. boom'unu falan çok rahat öldürmüşüm, 17 miyim neyim. Kafam acayip rahat.

topdeck Blingtron ile elime Curse Blade'i verdi... Elimde Healbot + Reno Jackson olmasına rağmen 3 tur'da 56 damage vurarak (tabii aslında 28) öldürdü..... Hem rakibim kötü, Blingtron kullanıyor rezalet bir seçim olarak, hem de 18 weapon'da 1 ihtimal ile oyunu kazanıyor.

Blizzard allah senin de belanı versin, bu kadar rezalet kart design edilir mi.... insan +2 damage falan yapar kartı x2 damage nedir ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet öyleyim ama anlamadan yazanlara sabrım olmuyor maalesef. ben 6 ay wow oynadım 10 sene önce, şu an başlasam hiç oynamamış gibi bir şeyim yani aslında. Şimdi kalkıp başlayıp 3 ay oynasam, bütün raid'ler boss'lar build'ler hakkında gidip wow bölümünde artizlik yapmam iyi oynayanlara. öğrenmeye çalışırım bir şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...