Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüksek Lisans Tavsiyeleri

Theridone

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş İstanbul Medeniyet'te bi sosyal bilimler yüksek lisansı kazandı. Kayıtta askerlik durum belgesi istemiyorlar. Biraz garip geldi. Normalde her okul ister diye düşündüm.

kayıt yaptırmaya gidince "yaa biz onu yazmayı unutmuşuz :( bi koşu al getir" derler mi? adam işten izin alıp gidecek.

http://sosyalbilimlerenstitusu.medeniyet.edu.tr/tr/ogrenci/kayit
Sitede şöyle bir şey yazıyor, onu da anlamadık:

said:
Askerlik durumu ve adli sicil kaydına ilişkin olarak ise, adayın beyanına dayanılarak işlem yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
önümüzdeki ders yılında yüksek lisans alanımı değiştireceğim.muhtelen haziran'da dersleri veremeyeceğim için atılacağım şu an kayıtlı olduğumdan.eylüle kadar askerlik başıma bela olmasın diye, bu dönem için tezsiz yüksek lisans arıyorum.isg hedefim vardı ama özellerde kredi başı 500-650tl ya da dönemlik 3000 diyor, çok fazla geldi.

bildiğiniz bir devlet üniversitesi var mı, tezsiz herhangi bir programa kayıt yaptırabileceğim.ales ve dil puanlarım var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Toplanın yamacıma:

Yeni Yüzyıl Üniversitesi İSG Tezsiz

1.5 yıl tecil hakkı + diploma + İSG B sınıfı sınavına giriş hakkı: toplam 6000 TL.

Nefes almanız ve paranız olması dışında hiç bir şartı yok. Kayıtlar sanırım 2'sine kadar devam ediyor. Daha ucuzunu bulamadım kaydı yaptırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Toplanın yamacıma:

Yeni Yüzyıl Üniversitesi İSG Tezsiz

1.5 yıl tecil hakkı + diploma + İSG B sınıfı sınavına giriş hakkı: toplam 6000 TL.

Nefes almanız ve paranız olması dışında hiç bir şartı yok. Kayıtlar sanırım 2'sine kadar devam ediyor. Daha ucuzunu bulamadım kaydı yaptırdım.

devam zorunluluğu var mı, b sınıfı belge işime yarar bitirirsem.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu üniversitede eylülde.2020'ye kadar tecilliyim ama haziranda okuldan atıldığımı bildirseler, eylülde tekrar kayıt olabilir miyim acaba?yoksa tecil bozulur mu atılır atılmaz?

garanti olsun diye yesevi üni ye kaydolayım diyorum ama o da 2400 tl, gidecek paraya acıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...