Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Az önce radyo sporda kırık türkçeli - muhtemelen almancı - bir menejer bu sene transfer olan üç Alman lucas Podolsky, Mario Gomez ve Andrea Beck ile ilgili bilgiler veriyordu, epey de detaylı anlattı, üçü de sonradan alman ailelerin çocuğuymuş, hangi altyapılarda yetişmiş, hangi okullarda ne okumuş nasıl öğrencilermiş (Gomez lise ikincisi mezun olmuş mesela, çok çalışkan öğrenciymiş)

Neyse, yaptığı bir yorum ilginçti.

Andrea Beck GS'da oynayan Sabri gibi hücuma çok katkı veren, verimli oynayan hatta defansif olarak Sabriden daha bile iyi diyebileceğimiz bir bek

dedi. Programın yapımcısı kıkırdadı. ben de güldüm direksiyon başında. Bu ülkede birini överken Sabri gibi diyemezsin olum demek istedim adama.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu sene takıma beni bağlayacak tek şey ibo transferi olur. onun dışında banko 4 yıldız fenerde zaten. şl maçlarının da nasıl hüsran olacağı kesin.

şu köylüleri gönderip sadece podolski alsalar tamamdı ama çok soğuttular milleti takımdan. yönetim çok mal.
Sosyal ağlarda paylaş

adam sinan yılmaz'mış. bariz burak yılmaz'ın amca çocuğu hahah.

ya da aydın'ın falandır kesin.

taraftar başarı odaklı diyor. amk bu takım 2 kupa ile 4. yıldızı takarak bitirmiş sezonu buna rağmen neden taraftar eleştiriyor diye sorgulamamış.

bu taraftar mustafa sarp'lı kadrolara inamoto transferlerine bile tahammul gösterdi. başarıyla geçen sezon ardından bu kadar tepki varsa o da yönetimin, hamza'nın ve yeniçeri tayfasının köylülüğünden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...