Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

saray ziyareti değil de bu müthiş bitirdiğimiz ilk yarıdan sonra lige rezalet başlangıç yapmamız etkili oldu. trabzon maçları var mesela tüylerim ürperiyor tek kale oynayıp dünyaları kaçırdığımız, toplam 4 puan bıraktık trabzona. zaten böyle psikolojik harpleri biz yapamıyoruz işte anca ya 5 maça kala fark açılcak yoksa başlıyoruz sıçmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olcan, tarik camdal'in forma giydigi takimla sampiyon olmak ciddi ciddi basari. Adam da yok ama bu heriflerle oynayacagima 10 kisi cikarim sahaya.

Hamza da 2-0ken yasini cikarip maci kaybettiren adam, direk gitsin bence. Izleyenler hadi goremiyor da bu adam da bunu goremiyorya sasiriyorum.

Eminim bicogunuz sabrinin ortalarinin kalitesini de goremiyodur, adam sasirtici derecede iyi orta acti 2. Yari boyunca, caner kalitesinde

Ovcek bunlari bulabiliyorum cunku takimda bi cacik yok, MUSLERA ve MElo(bu yarim buyuk) disinda.

Bu sene en kotu oynama yarisini kil payi kaybettik oyuzden sampiyon olduk, kazanan takimlara allah sabir versin diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

TELEFONLU MİSİLLEME

F.Bahçe'nin dün akşam Başakşehir ile berabere kalması sonucunda G.Saray 20. lig zaferini elde etti ve armasına dördüncü yıldızı takma hakkını elde etti.

Gece boyu yönetim, teknik heyet ve futbolcular şampiyonluğu doyasıya kutladı. Gecenin en ilginç fikri ise Yekta Kurtulaş'tan geldi!

Geçtiğimiz yıl şampiyon olan F.Bahçe, Mancini'nin sezon boyu saha içine yolladığı taktik kağıtlarını ti'ye alan bir göndermede bulunmuştu. Futbolcular elden ele bir kağıdı gezdirmiş ve sonunda Volkan, Şampiyon Fenerbahçe yazılı taktik kağıdını kameralara göstermişti.

Anlaşılan o ki sarı kırmızılı futbolcular bu olayı unutmamış.

Yekta, arkadaşlarına geçen seneyi hatırlatarak Çaykur Rizespor maçında kağıt olayına cevap verecek çok konuşulacak bir şovdan bahsetti!

Saha kenarından oyuna girecek cep telefonu kulaktan kulağa gezdirilecek ve oyuncular taktik alacak. Telefon ile Galatasaray'lı oyuncular ezeli rakiplerinin başkanı Aziz Yıldırım'ın telefon ile maç sırasında taktik vermesine göndermede bulunacak.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

Bu olcan, tarik camdal'in forma giydigi takimla sampiyon olmak ciddi ciddi basari. Adam da yok ama bu heriflerle oynayacagima 10 kisi cikarim sahaya.

Hamza da 2-0ken yasini cikarip maci kaybettiren adam, direk gitsin bence. Izleyenler hadi goremiyor da bu adam da bunu goremiyorya sasiriyorum.

Eminim bicogunuz sabrinin ortalarinin kalitesini de goremiyodur, adam sasirtici derecede iyi orta acti 2. Yari boyunca, caner kalitesinde

Ovcek bunlari bulabiliyorum cunku takimda bi cacik yok, MUSLERA ve MElo(bu yarim buyuk) disinda.

Bu sene en kotu oynama yarisini kil payi kaybettik oyuzden sampiyon olduk, kazanan takimlara allah sabir versin diyorum.

Hadi Olcan'ın koca göbeğine alıştık da.. Tarık Çamdal'ı hatırlatmasaydın iyiydi. Vasıfsız işçi resmen. Ondan asgari ücretle idman topçusu bile olmaz.

Hamza 2-0'dan oyunu 2-2'ye getirdikten sonra hatasını açık açık kabul etti. Dünyadaki hata yapan ilk hoca da değil. Sakat Diego Costa'yı ŞL finaline çıkarmış Diego Simeone'yi ilk fırsatta kovalamaları lazımdı o zaman :) Hata yaptı ama mallık yapmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde takımlarının şampiyonluğunu kutlayan bir grup Galatasaraylı taraftar, tesislerde bulunan aslan heykelini çaldı. Taraftarların, aslan heykelini metrobüse koyarak götürmesi dikkat çekti. Taraftarların metrobüsle götürdükleri aslan heykeli, yine taraftarlarca görüntülendi.

Sosyal ağlarda paylaş

Muslera, ligde son yılların en iyi kaleci performansını gösterdi. Kısa turnuvalarda kaleciler çok büyük belirleyici fakat 34 maçlık bir maratonda hiçbir şekilde performansı düşmeyen, yediği gol sayısının fazlasına rağmen daha fazlasını kurtarıp sezona bu kadar etki eden kaleci Dünya'da az bulunur.

Hamit, Yasin, Balta, Sabri gibi sezon başında pek birşey beklenmeyen, ilk 18'i zor görecek adamların belli periyodlarda müthiş işleri de kesinlikle çok iyiydi. Yoksa son yılların en kötü GS forvet hattı ve kötü defans kurgusuyla şampiyon olmak zor iş, ekstrası bol bir sezondu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...