Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

selcuk'u ilk yarıda da görmek isterdik. o ara kendisi burak ile beraber takımı baltalamakla mesguldu.

hamza'nın ismail eagle'dan bi farkı yok. bi işlevi yok ikisinin de.

hamza sene sonunu zor görür muhtemelen. onu oraya getiren düzen onu da harcar çünkü. galatasaray başarı için td değiştirme, terim'i getirme ve yerlilerin istemedikleri yabancı futbolcu tdleri gönderme düzeninden kurtulmadıkça böyle bi iyi bi kötü salak salak sezonlar devreler geçiririz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya asıl brumayı 2 seye ikna etmek lazım.

1- Sen sakat degilsin. Rahat oyna.
Bruma bildigin yavasladı ve o "nimble"lıgını kaybetti sakatlandıktan sonra. Kas abandı o yuzden kaybetti desem o da yok bir guc de goremiyorum. Daha cok korkak gozukuyor
2- Ayaga bekleme araya kos.
Arkanda sneijder ve selcuk var. sen kos o top gelir zaten. ya da sen kos alanı bosalt oraya birileri girsin. Cok ayagına bekliyor ve sonra ayagına aldıgıyla birsey yapamadan eksi getiriyor takıma.

En buyuk kazanc o olur.

Amrabat gelir mi bilmiyorum. Ama amrabat gs futbolcusu degil bence hala. Formayı kaldıramıyor ve oyunu ileri yıkınca cok etkisiz.

Zenci forvet lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yapacak birşey yok. Mali durum ortada. Şampiyon olduk, CL ye kaldık,para geldi, yabancı sınırı neredeyse yok gibi diye 10 tane futbolcu alırsak iyice batarız bence.

Elde ki fazlalıkları çıkarıp max 4-5 sağlam adam ile yola devam etmek lazım. Burak ve Selçuk TR ligi takımına göre iyi oyuncular. Yasin bile iki kıpırdadı nasıl farketti.

Ben de hiç haz etmiyorum bu yeniçeri ocağı gibi takılan tayfadan ama bir anda revize edemezsin. Kadameli geçiş olacak.

Gerçi daha bu geçişi yapabilen yönetim görmedim. Ya iyice avrupai düşünecez diye yerli oyunculara takımı baltalattılar ya da tamamen takımın dümenini yerlilere bıraktılar.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Kaleciyi beyaz alcaksın ama. Zenci kaleci olmaz.

Muslera bu sene satılmazsa zaten bizde bitirir futbolu ama kontratı da kol gibi.

Alacak abi. Büyük takımın kalecisi bellidir. Değişmez. Yaşlanma sakatlık ya da kalecinin kendi ayrılma isteği gibi bir durum yoksa 10 oyuncu da değişir. Kaleci değişmez. Zaten bir takım iyi kaleciyi elinde tutamıyorsa o takım o an için büyük takım değildir.

Örnek saymama pek gerek olduğunu düşünmüyorum ama Vandersar, Kahn, Casillas, Valdes, Rüştü, Volkan, Taffarel, Mondi... Çok uzun bu liste :) "Çok para alıyo" olayı kaleciler için geçerli değil.

Yeni yönetim eğer Muslera'yı elinde tutamazsa ya da çok para alıyo diye satarsa takımı bildiğin küçültür. Zaten Muslera gitti diye 1 ay sonra olağanüstü genel seçim yapılır sadfa
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

hamza'nın ismail eagle'dan bi farkı yok. bi işlevi yok ikisinin de.

Hamza'yı Kartal ile karşılaştırmak biraz insafsızlık. Hamza bir şansı fazlasıyla hak etti.

Yeniçeri ocağı gibi bir takıma, sayısal olarak 25-30 kişilik, nitelik olarak 6-7 kişilik bir takıma geldiğini, kimseyi getirip - götürmediğini unutmamak gerek. Ve daha bir sürü kötü şartlar...

E bu adam daha ne yapsın, takır takır puanları topladı, yapması gerekeni yaptı ve şampiyon oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...