Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Yalnız UEFA'nın cezası ceza değil bildiğin yardım aslında.

Zaten CL'ye gitmedikten sonra para gelmiyor, CL ihtimali de yok.

Adamlar demiş ki "Bütçenizi adam gibi toparlayın, bakın siz zaten aşıyosunuz diye size sınır da koyduk bunun altında kalın, o arada sadece lige konsantre olun, tek kulvardan yardırın, öbür seneye görüşürüz." Dursun en azından savunmayı becermiş demek ki.

En çok para alan adamalrdan Burak gitti, Hamit'in sözleşmesi sezon sonu bitiyor, Umut'u bir şekilde yollarlar heralde bu kadar eleştiriden sonra, geriye yüksek ücretli Sneijder, Muslera, Selçuk ve Podolski kalıyor, onlar da alsın zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Adamlar demiş ki "Bütçenizi adam gibi toparlayın, bakın siz zaten aşıyosunuz diye size sınır da koyduk bunun altında kalın, o arada sadece lige konsantre olun, tek kulvardan yardırın, öbür seneye görüşürüz." Dursun en azından savunmayı becermiş demek ki.

En çok para alan adamalrdan Burak gitti, Hamit'in sözleşmesi sezon sonu bitiyor, Umut'u bir şekilde yollarlar heralde bu kadar eleştiriden sonra, geriye yüksek ücretli Sneijder, Muslera, Selçuk ve Podolski kalıyor, onlar da alsın zaten.

Dediğin gibi maaşı yüksek olsa da birkaç tane winner adam kalmalı. Takımı komple lamer doldurursak Beşiktaş gibi oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Xeph said:

Fistan said:

gecmis olsun kardeş
biseyler demeye calisiyosun sanırım

ahah kıyamam altta kalmış da witty comeback kasmış

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/957/642/d57.jpg

witty comeback falan kasmamış abi adam senin alakasız postlarına normal bi insanın vereceği cevabı vermiş
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Rewendor said:

Dediğin gibi maaşı yüksek olsa da birkaç tane winner adam kalmalı. Takımı komple lamer doldurursak Beşiktaş gibi oluruz.

Beşiktaş gibi olma ihtimaliz 0ın altında ya.
GS nin büyüklüğü başka büyüklük değil çünkü, direk kupa büyüklüğü.
Başarı odaklı. Şampiyonluk yarışından koptuk mu nası bi düşüş oluyo takımda yıllardır ortada zaten. Takımın ruhunda var başarıya açlık, TR de kimsenin hayal bile edemeyeceği başarılara ulaşmış olmamıza rağmen. 50 küsür maçlık sezonda 1 2 maç iyi top oynayarak, sondan 3. 5. takımları yenince şekilden şekile girmediğimiz için, ilk derbiyi kaybedince şampiyonluğu vermediğimiz için asla Bjk gibi olamayız istesekte diye düşünüyorum..

Edit: Bide yukardaki ezik takımın taraftarını görünce aklıma geldi;
bizim hayalimize bile giremeyecek başarıları olan takımları ve onların büyüklüklerini hor görmeliyiz bjk gibi olabilmek için. Unutmuşum en önemlisini. Ayrıca her maçtan önce ve sonra hakemlere, federasyona, sahanın çimlerine, taraftara, stada giderken kullandığımız yola falanda bolca ağlamamız lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

olm tamam cok guzel soyluyosun da adam umit davalayı gorduk makara yaptık yazmış sizofren demissin, obur video ne oldugu belli degil. adam da soylenecek tek sozu soylemis iste. baska ne deseydi ki

o video "şizofreni öyle olmaz böyle olur" diyen arkadaşın altına, hani o video da meşhur "sen uzman mısın" geyiği, ve bunu açıklamak zorunda kalıyorum hahahah

lütfen applevodkayla ergin atamanla falan uğraşmaya devam böyle olmuyor

Fistan said:

ben hala anlamadım ne demek istediğini

senin anlayamaman normal, ilaçlarını ihmal etme
Sosyal ağlarda paylaş

Xeph said:

o video "şizofreni öyle olmaz böyle olur" diyen arkadaşın altına, hani o video da meşhur "sen uzman mısın" geyiği, ve bunu açıklamak zorunda kalıyorum hahahah

şizofreni öyle olmaz böyle olur diye kim demiş ki sana?
neler diyosun olm sen ahahahahah

bi de hala ümit davalayı görmekle şizofreni arasındaki baglantıyı anlatmadın
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

şizofreni öyle olmaz böyle olur diye kim demiş ki sana?
neler diyosun olm sen ahahahahah

lol k

ya defalarca kapaklardan kapak beğenmiş millete makara olmuş adamların başını çekiyorsun şurda, suç bende tabi sana laf anlatmaya çalıştım

fistan zaten malum yazık garibim hala ıkınıyor
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

geçen sipeys akparti izmir vekili ile karşılıklı rakı içiyordu, onun için de şizo diye düşünüyor mu merak ediyorum

ooo kanka ismini duyunca gelmişin hemen, fb-bjk sonrası vanishinden çıkmışın hayırlı olsun sfsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

neye ıkınıyorum sorunum ne acaba
cok gizemli olmaya basladi :D

verecek cevabı da yok iyice saçmaladı artık asdjklasjdlk

moriarty'nin "ne var bunda, adam kanatlı develerden mi bahsediyor?" demesini "şizofreni öyle olmaz böyle olur" diye anlayan zeka bu kadarına yetiyor işte, yapacak bişey yok asdafdsaf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...