Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

futbolcunun oyuna yaklaşımı açısından söylüyorum. hakemin yönetim tarzızı çözen futbolcu ona göre oynuyor maçta, kolay faul calıyorsa atıyor kendini.

zor kart cıkartıyorsa özellikle anadolu takımları 3 büyükleri döven fauller yapıyor kart göstermiyor nasılsa diye. kimi hakemin macında 10.dk dan zaman geçirmeler başlıyor, kimi hakemin maçında itirazlar abartı oluyor, burda 1. kötü niyetli futbolcular, sonra hakemler günü kurtarayım derdinde kendini düşünüyor, aman sakatlık cıkmadan maçı götüreyim derken sacmalıyor, yanlış kararlar, gördüğünü çalmamalar, kasıtlı olarak gösterilmeyen kartlar, yoksa hakem biliyor kuralın ne oldugunu aptal değil ama uygulamak işine gelmiyor, derbilerden anadolunun kendi arasındaki maclara kadar böyle.

geçen sivas-antalya macıydı sanırım, adamın bacağını kırmaya calısmıs sivaslı sarı görmüş ilginç gercekten.

bir konuda liebe yazmıştı hani takımdan bağımsız cok isterim ligin epl kalitesinde olmasını catır catır oynanamsını diye de, bu yerli futbolcular ile olmaz,onlara canak tutan hakemlerle hic olmaz.

dunku leicester maçının 70.dk sında Vardy'nin omuz koyarak aldığı topa bakın, tr liginde ona faul vermeyecek hakem yok, düşüşü görüp, ama düşen adam faul demeden kalkıp rakibi yakalamaya calısıyor, omzu vuran adam direk topu alıp kaleye gidiyor. bizde olsa omzu vuran hakeme bakar faul vercek mi diye, dusen adam 2 saat kıvranıp sonra itiraz eder.

cok uzun oldu farkındayım da, bu ligin en büyük sorunu kötü niyetli futbolcular ve macı yönetmeyip idare etmeye calısan hakemler.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

fenn said:

Gerçi kırmızı çıkarsalar hakemi tehdit edecek bi başkanımızda yok ama korkmasınlar bassınlar kırmızıyı gerekiyorsa

kırmızı cıkması gereken akhisarli oyuncu ama ??

Hmm ben gs li zanettim. Maçı falan da izlemedim. Bu sene futbolla alakamı kestim

Konya nın veya fenerin beşiktaşı eleyeceğinden konuşuldu arkadaşlar arasında. Bu sebeğle beşiktaşın klasik sona kadar getirip foslama huyunun tekrar etmemesi için yedeğin yedekleriyle maça çıkıp kaybedip varını yoğunu lige vermesi gerekiyor. hem 3 yıldıza daha çok yaklaşır hemde 20 senenin acsını çıkartır. Bırakalım fener 3 kulvar diyerek yorulsun
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç tane taraftarınız var ki kötü bile olsa maça gider, futbolla ilişkisini kesmez, takip eder, üzülür, destek olur? Şu durumda Fenerbahçe olsa Fenerium'da o bileklikten 1 tane bulamazdınız 1 haftada. Bakıyorum sokağa işporta açıyosunuz satmak için. Ya da "bu sene ilgilenmiyorum abi yaa izlemiyorum da" tavırları. Sonra da kalkıp büyük takımız, şöyle taraftarız, böyle taraftarız. 3 Temmuz'u yaşayan Fenerbahçe'nin 3 senede geldiği yere bak, aynı sürede ezeli rakibin geldiği yere bak. Kıyas kabul etmez. Futbola gelene kadar basketboldan, voleyboldan vs bahsetmiyorum bile. Sonra r'leri söylemeden cümle kurup Aziz'i aşağılamaya çalışıyorsunuz. Büyük takım he :D. Keşke gerçekten büyük bir takım görebilseydik rakip olarak. 4 5 kupa fazlalığı, uefa kupası ile geniş geniş takılın, sonra çıkıp dersiniz "kanka bu sene ilgilenmiyorum ya, seneye bakıcam" :D.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

yekeyeke said:

4 5 kupa fazlalığı, uefa kupası ile geniş geniş takılın, sonra çıkıp dersiniz "kanka bu sene ilgilenmiyorum ya, seneye bakıcam" :D.

yekeyeke said:

4 5 kupa fazlalığı, uefa kupası

yekeyeke said:

kupa fazlalığı, uefa kupası

yekeyeke said:

uefa kupası

yekeyeke said:

4 5

http://kupasampiyonu.com/

vurmayın şu antukafaya ya yeter. 4 senenin 3 senesini öyle eziklik sendromu ile geçirmişler ki topik rakip kuşların mesajlarında geçilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@yekeseke
iq iyice dustu bolumde.

ticaret bu gencler, heralde biri az kazanacak biri cok kazanacak. hirsizliga gelirsek ulkenin hirsizlik olmayan en ufak bir kurumu var mi? donanimhaber'e cevirdiniz arkadas. iste bu yuzden besiktaslilar ozellikle cok cingene oluyor sampiyonluga oynayinca. cok mu heyecanlisiniz anlamadim ki yeni gelin gibi? neyse ki 8-10 senede 1 oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Aradan yönetimden birisi komisyon alıyor cebe indiriyorsa (ki GS'nin son 6-7 sene transfer politikasındaki saçma "ara eleman paralarından"dan sonra gayet inandırıcı) ticaret diye açıklanmaz bu. İddia sonuçta, ne kadar gerçekçi bilmiyorum ama inandırıcı geldi bana.

Olur da o bilekliğin maliyeti gerçekten 5 TL olarak gözüküyorsa kulüp giderinde zaten bir nevi kanıtlanmış oluyor, tanesinin 5 TL'den imal edilmesi komedi olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

her kulupte oluyo bunlar ne yazık ki. bjkde de fikret orman kız arkadaşının organizasyon şirketine veriyodu vs. bi tek fbde olma ihtimali yok o da aziz yıldırım'ın karısının tek aşkının fenerbahçe olmasından dolayı. emekli albay gibi adam. aziz yıldırım gidince bizde de kaymagını yerler.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

@yekeseke
iq iyice dustu bolumde.

ticaret bu gencler, heralde biri az kazanacak biri cok kazanacak. hirsizliga gelirsek ulkenin hirsizlik olmayan en ufak bir kurumu var mi? donanimhaber'e cevirdiniz arkadas. iste bu yuzden besiktaslilar ozellikle cok cingene oluyor sampiyonluga oynayinca. cok mu heyecanlisiniz anlamadim ki yeni gelin gibi? neyse ki 8-10 senede 1 oluyor

senin ticaret anlayışına ya ahahahah kulüp kendisi için özel üretilen bir ürünü 1 tl'ye alabilecekken 4 tl'ye alınca buna ticaret mi diyorsun sen? he dışardan biri 4 tl'ye ittirirse evet onun adı gerçekten ticaret ama bu bildiğin kendi kulübünü dolandırmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...