Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Onun caresi belli madem takım yoklukları oynuyor. yokları oynayanları oynatmamak. Olcan yokluk mu cıkar U21 in sol beki kimse (kim ise ama onemi yok isterse 16 yasında) oynat. Belki utanırlar.

Forvetin son 12 resmi macta gol atmamıs. Hala oynuyor ya. Adam zaten oynuyorum ne farkeder diyor yani.

Emre'nin bittigini bilmeyen yok hala emre oynuyor. Emre oynamaz emre yedekten girerse girer. Ondan 15 kat daha iyi orta saha rodriguez i yatırmaktan curuttuler.

Bi de Donk u savunmanın ortasında oynatsana pas atmasının onemli olmadıgı pozisyonda herifi orta sahada oynatcaz diyerek anlasarak mı aldınız. Biz bu kosmayı beceremeyen pozisyon almayı beceremeyen Hakan Baltayı kac mac daha cekmek zorundayız.
Sosyal ağlarda paylaş

gs takım değil. yoksa şu kadro düşünüldügü kadar kötü değil takım olsa zaten yine şampiyonluga oynar türkiye ligi burası.

o gün şansal anlattı. galatasarayda 5 futbolcu aynı gece kulubünde. 3-4 saat kalmış her biri. ama ne girerken ne otururken ne çıkarken kimse birbirine selam bile vermemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslıkları umrumda degil abi isine saygısı olanı oynatıcaksın. Kendini gelistirmeyi bırakan ben maası aldım beni ilgilendirmez diyeni yeni modeli ile degistiriceksin. İs ahlakı lazım baska bisey degil.

Tabi bir de 'su oyuncuyu kurtarıcak adam benim' diyerek inatla bitmis oyuncuları onumuze tekrar sunmuycak teknik direktor lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

getirsinler alman yada sırp bir hocayı.yardımcısıda kewell yapsınlar.kewell bu ortamı görmüş yerlilerden çekmiş bir adam en iyi o biliyordur bu adamları.hazır yabancı sınırı da yokken linnes gibi getirsinler kuzey avrupadan genç adamları

bu sene çok iyi oldu bence.artık gs taraftarı da farkına vardı takımı sömüren adamların aslında türk oyuncuların olduğunu

semih girdi fark geliyor hadi geçmiş ola
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

takim barda olunmuyo tatlis, sen daha iyi bilirsin. birbirine pas vermeyi bilsinler yeter, selama gerek yok.

evet abi haklısın da birbirlerine bi selam bile vermemeleri çok şey anlatıyo aslında o yüzden yazmıştım o kadar kopuk herifler birbirinden. dolayısıyla sahada da zaten belli oluyo bu. kaçısı yok.

daum'un geldigi bir sene hangisi hatırlamıyorum. takım bok gibi bir seneden çıkmıştı komple yeni kadro kurulmuştu gençlerle. daum tüm yaz dönemi sikim sikim oyunlar oynatıyodu antrenman yerine survivor gibi. bi bok anlamıyodum takım olmakla ilgili birbirini kollamakla ilgili. bu seneki gs gibiydi takım kimse birbirini sallamıyodu falan. sonra aralarında inanılmaz bi arkadaşlık gelişti takım uçtu zaten.

gsde sorun şu abi. biri hata yapınca diğeri kapamakla ugraşmıyo çünkü arkadaşı değil zaten. su an herkes eve gidip karısını silkme peşinde.

takım olmadan barcelonanın bile şampiyon olabileceğini düşünmmüyorum. en basitinden detroit pistons şampiyonlugunu hatırla abi. ne kadar fark yarattıgına dair takım olmanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...