Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

soylentiler dogru cikar da Remy veya Austin gelirse UEFA Final surpriz olmaz.

ligde de sakatlik, ceza olmayacak olsa su kadro tek puan birakmaz.

Muslera
Linnes Denayer Chedju Carole
Donk Selcuk
Poldi Sneijder Yasin
Remy

poldi'yi gerektiginde ss olarak oynattirabilecek poldi/yasin yerine shaqiri ayarinda bir adam gelse zaten kapatalim ligi direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

ligde puan birakmaz diyerek yazdim o kadroyu yalniz.
Uefada denayer cecu hakan carole oynar cok farketmez.

Bise yazmayayim diyorum ama.. Yav hakkatten futboldan anlamiyon. Selcuk-Donk-Sneijder orta 3lusunun, hele de topla ya da topsuz kosacak kenar oyunculari da yokken basarili olmasinin imkaani yok. Goz var izan var. Maclari azicik gozunle izlesen noolur?
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcu Martin Linnes ve kulübü Molde FK ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya vardığını duyurdu. Galatasaray Sportif AŞ'nin, KAP'a gönderdiği açıklama:

Profesyonel futbolcu Martin Linnes ve kulübü Molde FK ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübüne Net 2.000.000 EUR tutarında bonservis ücreti ve 500.000 EUR ile sınırlı kalmak şartı ile oyuncunun ilk 11 de yer aldığı her 20 resmi maç tamamlandığında ekstra 100.000 EUR ödenecektir (Herhalukarda 100 resmi maç sonrası Galatasaray, oyuncunun eski kulübüne bir ödeme yapmayacaktır).

Oyuncunun kendisiyle ise 3,5 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır:

2015-2016 sezonu 2.yarısı için: Net 475.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti (maç başı ücreti Süper Lig, Süper Kupa ve UEFA müsabakaları için hesaplanır ve 12.maç sonrası tahakkuk etmeye başlar)

2016-2017 sezonu için : Net 950.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti (maç başı ücreti Süper Lig, Süper Kupa ve UEFA müsabakaları için hesaplanır ve 25.maç sonrası tahakkuk etmeye başlar)

2017-2018 sezonu için : Net 950.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti (maç başı ücreti Süper Lig, Süper Kupa ve UEFA müsabakaları için hesaplanır ve 25.maç sonrası tahakkuk etmeye başlar)

2018-2019 sezonu için : Net 950.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti (maç başı ücreti Süper Lig, Süper Kupa ve UEFA müsabakaları için hesaplanır ve 25.maç sonrası tahakkuk etmeye başlar) ödenecektir.
galatasaray.org

Türkiye'de verilen maaşlar düşünülünce gayet uygun.
Sosyal ağlarda paylaş

Acik konuscam. Bu sozlesmede bi killik var.

Kizilelma her ne kadar hatirliyor olsa da hatirlamazdan gelecek biliyorum ama Moussa Sow'un geldigi gun son senesini Fenerbahce'de gecirmeyecegini soylemistim. Dogru da cikti. Bu sozlesmede de tuhaflik var.

Soyle ki... 20li yaslarinin ortasindaki adam 25 mac oynadiktan sonra mac basi ucret almayi kabul etmez. 25 mac az buz bir rakam degil. Bir sezon neredeyse. Evet gunumuzde mac basina odenen ucretler kesin paranin yaninda biraz devede kulak kaliyor ancak hem oyuncunun yasi hem aldigi garanti paranin da bu kadar dusuk olmasi beni killandirdi. Sonucta butun oyuncular geldikleri kulupte kabul edilebilir rakamlara oynamak isterler. Linnen de menajeri de elbette ki GSdeki oyuncularin aldigi fahis rakamlari goruyordur.

Bu sozlesmede tuhaflik var. Linnen olur da satilirsa GS'nin cebine tek kurus dahi girmeyebilir. Bana KAP'a bildirilmemis maddeler var gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

iskandinav pazarından gelen futbolcular için şu sözleşme devasa oluyor. adamlar çok düşük ücretlere oynuyorlar kendi liglerinde falan yani gayet kabul edilebilir.

işten anlayanlar boşuna iskandinav pazarına yönelin demiyorlar türk kulüplerine, özellikle son dönemlerde bazı anadolu takımlarınında iskandinav topraklarına gitmesinin sebebi de bu zaten.

kaliteli alt yapı, kaliteli futbolcu, ucuz maliyet

tek sıkıntıları homesick çok çıkıyor bunlardan ama girilen riske değer.

edit: bir de avrupa'nın çoğu bölgesindeki zeminler ve iklimlerde feci sıçıyorlar. ama alışma sürecinden sonra tutunabilirse tempoya falan işi götürüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

valequenta said:

ligde puan birakmaz diyerek yazdim o kadroyu yalniz.
Uefada denayer cecu hakan carole oynar cok farketmez.

Bise yazmayayim diyorum ama.. Yav hakkatten futboldan anlamiyon. Selcuk-Donk-Sneijder orta 3lusunun, hele de topla ya da topsuz kosacak kenar oyunculari da yokken basarili olmasinin imkaani yok. Goz var izan var. Maclari azicik gozunle izlesen noolur?

yav he he.
yazmasan daha iyiymis.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Masticore said:

Hamza kiralayın gitsin dedi + kendini geliştiremiyordu ve mutsuzdu. Ne yapicaksınız bu durumda ? Bruma'nın da kendini gs'da harcanıyor gibi hissettiğine eminim. Direk 11'de oynuyacağı bir takıma gitmek istiyordu. Bence yerinde bir kiralama oldu belki döndüğünde ayakları yere basar.

Amrabat'ı tutsak iyiydi mesela o saçmalıktı işte...

Amrabat konusunda tersini düşünüyorum ben. İyi ki gitti çünkü adam tam anlamıyla kanserdi, atak öldürme uzmanıydı. Zaten bu yıl Malaga'da leş oynuyor. Geçen sezonki Amrabat yok piyasada.

http://www.hurriyet.com.tr/galatasarayin-begenmedigi-amrabat-ingiltereye-gidiyor-40040927
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Konuya gitmek icin tiklayin: https://forum.paticik.com/read.php?29,8059807,8307042#msg-8307042
"Max Damage" said:

Masticore said:

Hamza kiralayın gitsin dedi + kendini geliştiremiyordu ve mutsuzdu. Ne yapicaksınız bu durumda ? Bruma'nın da kendini gs'da harcanıyor gibi hissettiğine eminim. Direk 11'de oynuyacağı bir takıma gitmek istiyordu. Bence yerinde bir kiralama oldu belki döndüğünde ayakları yere basar.

Amrabat'ı tutsak iyiydi mesela o saçmalıktı işte...

Amrabat konusunda tersini düşünüyorum ben. İyi ki gitti çünkü adam tam anlamıyla kanserdi, atak öldürme uzmanıydı. Zaten bu yıl Malaga'da leş oynuyor. Geçen sezonki Amrabat yok piyasada.

http://www.hurriyet.com.tr/galatasarayin-begenmedigi-amrabat-ingiltereye-gidiyor-40040927

Aynen ben de şaşırdım ama geçen seneki gibi oynamadığı konusunda sözümün arkasındayım. Mesela bu geçen seneki Real Madrid'e karşı performansı. Resmen tüketmiş adamları.

Amrabat vs Real Madrid
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...