Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Duran top bir halta yaramıyorki :) penaltı bile kaçtı sonradan tamamladılar, kaç tane korner , kaç serbest vuruş olumlu pozisyon 0 , vallahi yazık ya. Her duran topta nasılsa bir halt olmayacak öndeki adamın kafaya gidecek diye heyecan bile duymadık o kadar boşa kullanıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Olcay bu takımın en önemli 2-3 isminden biri, her şeyi geçtik maçları izleyen bir adamın Olcay'ın sette ne kadar önemli olduğunu görmemesi imkansız ya...

Misal Ilgaz Çınar da dünden beri sürekli belirli şeyleri öne çıkarıyor. Hani beni dinlemiyorsunuz zaten geçte:

https://twitter.com/124ilgazcinar/status/719762021546356737

https://twitter.com/124ilgazcinar/status/719763599619698688

https://twitter.com/124ilgazcinar/status/719771430771101696

Şu adamın mental oyuna katkısı Gomez de, RVP de, Sneijder da falan var. Adam yeteneksiz ve şekil oynamıyor diye yerdne yere vuruluyor resmen. Üstteki örnekte Olcay'ın yaptıklarıdır onun takıma katkısı ki bunu bizim takımda çok az adam yapıyor. Tolgay ve Atiba da mesela konumlanma konusunda takımın en iyileri ki Atiba cidden bambaşka bir seviyede bu konuda. Ben şekilli şukullu oyundan ziyade topsuz oyuna çok daha saygı duyuyorum çünkü olay orada başlayıp bitiyor.

Formsuz olduğu zamanlarda falan eleştiririz yine mesela çünkü bazen cidden çekilmiyor ama özellikle dün oynanan maçta takımın en iyilerinden biriydi. BJK'nin oyun stilini en iyi yansıtanlardan biriydi.

Benim için Olcay = futbol turnusolu ya. İyi adam diyen futboldan anlıyordur, değil diyen anlamıyordur kusura bakmayın. Sıfır yetenekli olmasa zaten Bundesliga'dan falan da düşmezdi buralara bu kadar zeki oynadığı halde.

Ha doğruya doğru, ben halen Olcay'ı direkt 11 oyuncusu görmüyorum. Aynısından yeteneklisini almamız gerekiyor. Her ne kadar geldiğinden beri yılda ortalama 8 gol 8 asistlik katkıyı kemiksiz yapıyorsa da bizim sonuca kesin olarak gidebilecek bir adama ihtiyacımız var kanatlardan birinde. Adam 8 gol 8 asist yapıyorsa da 16 gol 16 asist vs. de net pozisyonlarda harcıyor. Sadece bu yıl 10 kere falan karşı karşıya çok basit kaçırdığını hatırlıyorum.

Pozisyona girmesinde sıkıntı yokta işte bitirmesi tamamen sıkıntı reisin.
Sosyal ağlarda paylaş

onun dışında beşiktaş şu hırsıyla zaten şampiyon olmayı hakediyor bizimkilere oranla defansınız ne kadar leş olsa da. hele ilk goldeki paslaşmalar muazzam ama beşiktaş öyle bir top oynuyor ki ben anlamıyorm gerçekten şu maçı bile kaybedebilirdiniz atıyorum o top direkten dönmese 1-1 ken oldukça zora girebilirdi maç, şu panik havasından kurtulsa takım net şampiyon olur biz boş kalelere kaçırıp duralım hala sdsfd
Sosyal ağlarda paylaş

bizim arka dörtlü tam anlamıyla felaket maalesef. o kadar basit goller yiyoruz ki on numara oynadığımız maçta bile çok rahat yenilme şansımız var. şu geri dörtlüyle tek şansımız rakibi 90dk boğunca boğmak oluyor ama o kadar kondisyon hiçbir takımda yok zaten. biraz oyundan düşünce hemen gol yiyoruz. kaleci de ekstra iyi olmayınca sıkıntı büyük.

zaten şenol güneş de defansı sürekli değiştirip duruyor ama bu da çok iyi değil, standart bir dörtlü kalsın artık zaten çok maç kalmadı. seneye bu tarz oyuna uygun dört sağlam defans şart. şu an kadrodakiler ancak yedek olur.
Sosyal ağlarda paylaş

arada o kadar fark varki
mereleş orada tükürdü hakem rapor etti yaptıklarını sonra ne olduysa rapor değişti
yok tv görüntüleri alındı bla bla da yok tükürmedi dendi..
belki hakem rapor edeydi ceza alırdı kaldı ki hakeme yapmıyor oğuzhan orada hareketi adama yapıyor 1 maç alırdı en fazla onuda ötelerdi tff
Sosyal ağlarda paylaş

anca kendime gelip şuraya yazabiliyorum. dün saat 2de çarşıda eşimle birlikte sonuna kadar eğlendik. her yer karnaval gibiydi ve çok keyf aldık taaaki ağaçlı yolda yürürken stada yakınlaştığımızda ilk kontrol noktasına kadar.

burada eşimle birlikte tüm kalabalıktaki 3-12 yaş arası çocuklu, yanımızda ki hamile kadın dahil hiç bir şey yapmadan beklemeye koyulduk. gel gelelim birden üzerimize biber gazı, tomadan su ve job ile müdehale başladı. gaz fişeklerinden biri alnıma gelip, son anda sıyırdı geçti. elimle başımı korumasaydım sanırım şuan hastanede komada yatıyordum. eşime tomadan su sıktılar, birden ne olduğunu şaşırdık. yanımızdaki babasıyla annesiyle maça gelmiş çocuklar fenalık geçirdi, hamile kadın bayıldı. eşimle o arbedede yere düştük kalabalık panikleyip üstümüzden geçti az daha eziliyorduk ki zar zor kaldırdım eşimi bir şekilde içeriye attık kendimizi. tabi ki tüm moralimiz alt üst oldu.

bunca olaydan sonra kendimize gelmemiz 2 saat sürdü. güzelim neşeli günün ağzına etti yine çevik kuvvet şerefsizleri. evet, şerefsizler. öyle karnaval havasını bir anda bozan, hiç bir sebep yokken gaz bombalarını atmaya başlayan, canımızı onlara emanet ettiğimiz ama hiç bir suçumuz yokken bizi bu hale getirenlerden bahsediyorum.

halen kendimize gelmeye çalışıyoruz. dünkü en şanssız kişilerden biriydik. yazık oldu güzelim güne ona yanıyorum. halen küfrediyorum. hayatım boyunca da sanırım edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Olcay iyi futbolcu ama yedek kulübesinde otururken.
1 tane iyi is yapcak diye 10 tane topu ezmesine dayanamiyorum. dk75te oyuna girip topa vurcak gücü olmamasina dayanamiyorum.
bilic takiminda is yapıyordu ama Şenol Güneş oyunu için yavaş ve takoz kalıyo. sosa kanada indiği zaman olcayx5 gücünde resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

anca kendime gelip şuraya yazabiliyorum. dün saat 2de çarşıda eşimle birlikte sonuna kadar eğlendik. her yer karnaval gibiydi ve çok keyf aldık taaaki ağaçlı yolda yürürken stada yakınlaştığımızda ilk kontrol noktasına kadar.

burada eşimle birlikte tüm kalabalıktaki 3-12 yaş arası çocuklu, yanımızda ki hamile kadın dahil hiç bir şey yapmadan beklemeye koyulduk. gel gelelim birden üzerimize biber gazı, tomadan su ve job ile müdehale başladı. gaz fişeklerinden biri alnıma gelip, son anda sıyırdı geçti. elimle başımı korumasaydım sanırım şuan hastanede komada yatıyordum. eşime tomadan su sıktılar, birden ne olduğunu şaşırdık. yanımızdaki babasıyla annesiyle maça gelmiş çocuklar fenalık geçirdi, hamile kadın bayıldı. eşimle o arbedede yere düştük kalabalık panikleyip üstümüzden geçti az daha eziliyorduk ki zar zor kaldırdım eşimi bir şekilde içeriye attık kendimizi. tabi ki tüm moralimiz alt üst oldu.

bunca olaydan sonra kendimize gelmemiz 2 saat sürdü. güzelim neşeli günün ağzına etti yine çevik kuvvet şerefsizleri. evet, şerefsizler. öyle karnaval havasını bir anda bozan, hiç bir sebep yokken gaz bombalarını atmaya başlayan, canımızı onlara emanet ettiğimiz ama hiç bir suçumuz yokken bizi bu hale getirenlerden bahsediyorum.

halen kendimize gelmeye çalışıyoruz. dünkü en şanssız kişilerden biriydik. yazık oldu güzelim güne ona yanıyorum. halen küfrediyorum. hayatım boyunca da sanırım edeceğim.

bizde bu medya olduktan sonra bunlar asla gündeme gelmez ve sorgulanmaz ne yazık ki

hayır, bilet almış seyirci stada doğru yüyürken ters yöne dağıtmanın ne mantığı var? kaldı ki bunu gaz ve su ile yapıyolar bi de
Sosyal ağlarda paylaş

ortada hiç bir şey yokken stada giriş kontrol noktasında birden kalabalığı polis içeri almamaya başladı bu süre zarfında bu noktada yığılma oldu. 15-20 dakika içeriye kimseyi almayınca epey kalabalıklaştı. haliyle taraftarın sabrını zorlayıp çevik kuvvet rencide etmiş oldu. hani resmen canları sıkılmış şunlara iki gaz bombası atalım, su sıkalım edasıyla günün içine ettiler. hiç bir şey yoktu yani. kendileri oynayıp çizdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

fener gs maçından çıkacak sonuç doğrudan sizi etkiliyor çünkü, karışmadığınız yer yokki, yöneticiniz olan adamın yeğeniyle maç kazanıyosunuz sonra baydın falan, ne kolay işle bunlar :).

gel gs fb maçının başlığına bak, gsliden çok beşiktaşlı var başlıkta :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...