Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

bizim sivas deplasmanına fırat aydınus'un verilmesini istemiş aziz yıldırım.

bakalım ne çıkacak yarın

appleın feyz aldığı futbol gurusu:

Serdar BİLİCAN @SerdarBilican 11 sa.11 saat önce
MHK, 29. haftanın hakemlerini belirlemek için yarın 12:00de toplanacak. A. Y.'nin ricası basına sızdığı halde okeylenirse yer yerinden oynar

--
Aziz Yıldırım'ın Sivas-BJK maçına istediği hakem F. Aydınus. A. Y.'nin medyada sessiz kalma nedeni, Müftüoğlu'nun "dikkate alacağız" sözü...

Aziz Yıldırım'ın istediği o hakemi birazdan canlı yayında açıklayacağım.. @SerdarBilican

----
Galatasaray'ın nizami golü ofsayt gerekçesiyle iptal edildi! Ofsayt yok... MHK devrede bile!
---

FB'nin yediği nizami golü iptal ettiren Taşcıoğlu, FB'nin en son Bursaspor maçını yönetmişti. O maçta Bursa'nın nizami golüne ofsayt demişti

---

Fenerbahçeliler mutlu olmalı. Hakem sayesinde 1 puan kazandılar.
--

dipnot: pozisyon 15 cm ofsayt :D
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ben ŞG'ye olan güvenimi kaybettim Bilic'e dönüştü gerçi gözümde iki haftadır ama bakalım. Olsun da bu sene artık bir şekilde yapacak bir şey yok.

abi yapma, westham le mi anlaşmış şg de? Bilic ten td olarak da adam olarak da gözümde çok üstündür.

DarKRideR said:

Beşiktaş= Sivas(d) - Akhisar(d) - Kayseri(i)
Fenerbahçe= Mersin (i) - Trabzon (d) - Antep (i)

Kağıt üstünde 3/3 yapmamız olası, Fener'in de bir beraberlik çıkarma olasılığı yüksek ki TS maçı o maç olabilir deplasmandaki. Bu üç hafta şampiyonu belirler.

İki takımda 3/3 yaparsa Arena'daki maçta kazanırsak şampiyon oluruz ki çok şekilli şampiyonluk olur.

Biz 3/3 yapıp Fener bir puan kaybı yaparsa bu fikstürde Arena da yine şampiyon olabiliriz.

Bu üç haftada biz kaybedip, Fener 3/3 yaparsa bence şampiyonluk şansımız %40'a falan düşer.

Sivas en zor maç. Adamlar çok iyi oynuyolar skora yansıtamasalar da. Ama biz oynamaya çalışan takımlara karşı gol buluyoruz, ona güveniyorum. 3 maçta 7 puan alsak da devam ederiz bence %40a düşmez şansımız.

Fener'in ise ne yapacağı hiç belli değil. Adamlar gol atamıyor, Mersin iyi motvie olup beraberlik için çıkarsa sahaya 1 puan alabilirler bile.
Sosyal ağlarda paylaş

kek

Liebe said:

applev0dka said:

bizim sivas deplasmanına fırat aydınus'un verilmesini istemiş aziz yıldırım.

bakalım ne çıkacak yarın

appleın feyz aldığı futbol gurusu:

Serdar BİLİCAN @SerdarBilican 11 sa.11 saat önce
MHK, 29. haftanın hakemlerini belirlemek için yarın 12:00de toplanacak. A. Y.'nin ricası basına sızdığı halde okeylenirse yer yerinden oynar

--
Aziz Yıldırım'ın Sivas-BJK maçına istediği hakem F. Aydınus. A. Y.'nin medyada sessiz kalma nedeni, Müftüoğlu'nun "dikkate alacağız" sözü...

Aziz Yıldırım'ın istediği o hakemi birazdan canlı yayında açıklayacağım.. @SerdarBilican

----
Galatasaray'ın nizami golü ofsayt gerekçesiyle iptal edildi! Ofsayt yok... MHK devrede bile!
---

FB'nin yediği nizami golü iptal ettiren Taşcıoğlu, FB'nin en son Bursaspor maçını yönetmişti. O maçta Bursa'nın nizami golüne ofsayt demişti

---

Fenerbahçeliler mutlu olmalı. Hakem sayesinde 1 puan kazandılar.
--

dipnot: pozisyon 15 cm ofsayt :D

olum ben bu kadar okumadım lan adamı sdsafa.
birisi ekşioğlu olayını rt etmiş timeline'a düştü, baktım kimmiş neymiş neler yazmış bunu gördüm buraya yazdım.

şu saçmalıkları okuyana kadar ders çalışsana evladım sen :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.arkadirek.com/haber/erdal-torunoglullarindan-flas-transfer-aciklamalari-8783/

Erdal Reyiz konuşmuş. İmza attırdıklarımız var demiş.

Geçen gün Nice'den dönmüştü. Büyük olasılıkla Ben Arfa ile anlaşıldı vs. deniyordu ki tam bizim politikaya ve oyun tipine uygun adam. Bonservisi elinde olacak falan direkt atlamıştır bizimkiler. Ama orada Mendy var işte paramız falan varsa ve ikna edebiliyorsak keşke onu alsak. Nice'in sene Ben Arfa ile birlikte en önemli adamıydı ki şu sırada olmalarının temel sebeplerinden biri... Direkt Atiba'nın yerine koymalık, gerçi Topal gelecekse elinde bonservisle gerek yok asdfsadsd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...