Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Q7 tam bir mal olduğu için kart aldı ve şu maçta BJK adına yapılmış en büyük ve tek eyyamda ona direkt kırmızı kart göstermemektir. Çift sarı ödül resmen ona...

Sosa'nın penaltısına yok diyip, Gomez'inkine penaltı demekte mesela ağlaklıktır. Gomez'e penaltı diyorsan zaten Sosa'yı da kabullenmen gerek. Ha dersin ucuz penaltı, katılıyorum çok ucuz penaltı ama baskılı taraftarla ev sahibi olmanın avantajı budur. Bu tip pozisyonlarda %75-%25 hakem kararı senden yana olur.

Şu penaltı şeklinde sadece TR sınırları içinde Arena'da, Samiyen'de, Saraçoğlu'nda hatta İnönü de alınmış en az 2 düzine penaltıyı rahatça buluruz çok araştırmadan. MANU bunlarla şampiyon oldu yıllarca resmen vs... giderde gider. Müdahale var mı? Var. Kelebek dokunuşu olması önemli değil. Kol koyduğu için penaltı gören oyuncular var lan bu ülkede daha bu sezonda bile...

Ha hakem vermese de "kendi adıma" konuşmak gerekirse de ben ağlamazdım, şimdiye kadar da ağlamadım benzer pozisyonlarda. Gomezde de verse de vermese de aynı; bunda da vermese de haklı der geçerdim.

Genel oyunumuzu eleştirmek gerekiyor ama; ŞG aşırı saçmalamaya başladı...
Sosyal ağlarda paylaş

İsmail'in formsuzluğu bu arada bizim takımı en çok etkileyen şeylerin başında gleiyor. Formsuzlukta fiziken değil, beyni tükenmiş resmen. Karar verme konusunda sürekli hata yapıyor. Durduğu yerden, pas tercihlerine kadar Space Jam olmuş gibi.

Fener maçından sonra özellikle aşırı düşüşe geçti. Şuan şampiyonluk yürüşünü açık ara kaldıramayan birinci adam gibi bir şey takımda; işin kötüsü oyun stilinde alternatifi olmayan tek adam. Rotasyona gidersen çok şey kaybediyorsun...

Olcay da bu takımın Atiba'dan sonraki en önemli adamı olduğunu gösterdi yine, onun çıkışıyla ilerideki set bozuldu ve topu tutamamaya başladık. Yeteneksizliği göze çok batsa da topsuz alanda ve set hücumlarındaki dokunuşlarıyla yarattığı fark bu takımı yaratıyor. Bizim her şeyden önce Olcay katkısı verecek "YETENEKLİ" bir adam bulmamız gerekiyor bu transfer döneminde ne olursa olsun.

Gerisi de aynı Beşiktaş'tı işte...

ŞG çok kötü kararlar vermeye başladı. Takımın kimliğini aşırı bozuyor özellikle değişikliklerle vs. Bursa az biraz iyi takım olsa bugün bize koyardı.
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma direk kırmızı değil ya.
adam daha quaresma gelmeden gözlerini kapatıp kendini atmaya başlamış. vurmuyor da ayrıca, sarı doğru.

onun dışında yine bizim açımızdan kötü hakemdi ama rakipler ağlıyor ilginç

biri çıkıp da batalla be hosogai nasıl maçın 90dk'sını tamamladı demedi, anca %100 penaltıya ağlansın :(
Sosyal ağlarda paylaş

temas var. şiddetlidir veya değildir adamın dengesini bozabilir. topa hamle zaten söz konusu değil top 1 metre ötede. penaltı değil demek bariz saçmalamak. he vermese de teması görmedi vs denebilir çok laf edilemez. o kadar net görünecek bi temas değil çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Quaresma net kırmızı abi, olay Hosagai'nin yaptığı götlük değil. Quaresma'nın yaptığı embesillik, mallık.

Maç bitiş düdüğü çalmış. Yan hakem bile koşuyor olay çıkacak diye durdurmaya. O dakika da gidip üstüne yürüyüp itmek falan direkt kırmızılık harekettir.

İç sahada taraftar tahrik olayıdır bu her şeyden önce; cezası oyun içi kurallardaki en ağır şekilde olmalıdır.

Sen 17 yaşındaki ergen değilsin, 31 yaşında ŞL finali görmüş adamsın. Sorumluluk olsun biraz ak...
Sosyal ağlarda paylaş

abi quaresma dayak yemeyi kaldıramıyor, 30 saniye önce bir kere ayağına basıldı, tekme yedi falan, üstüne aynı adamdan bir dayak daha yiyince sinirlendi tipik quaresma işte :D zaten şu sinirini dizginlese hala CL finalleri görüyor olurdu.

o pozisyonda suc tolga'da lan bir frene bas be adam.

pozisyon direk kırmızılık değil ya, vurma yok, itmeye direk kırmızı biraz ağır olurdu. kişisel fikrim tabi. japon'un oyunculuğu kaliteliydi.

bir önceki pozisyonda falan yüzünü tutarak attırmaya çalışmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hosagai'nin de 80 de falan çoktan atılması gerekiyordu orası da ayrı konu ama maç genelinde hakem bayağı iyiydi; o yüzden son 10 dakikadaki saçmalıkları ve kontrolü yitirmesi bana genel performansta çok garip gelmiyor.

Sertliğe temiz izin verdi mesela Bursa da onu çok iyi kullandı, bizimkilerde Olcay çıkana kadar çok iyi karşılık verdi. Maç kalitesini de arttıran unsur oldu benim gözümde mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Apple o kadar fanatik bir adam ki kırmızı diyemez o pozisyona, penaltıyı da öldürseler kabul etmez. Çünkü kırmızı ve penaltı doğru, ama apple fanatik.

Epilin fenerbahce subesi de sensin.
Velekuenta da galatasaray subesi.

Pzero, harrykewell, sosti falan da birlesince cok guzel kombo oluyodu. Artik sosti pek ugramiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hakeme laf etmedim mesela, sanki baldırına tekme yemiş gibi kendini yere atan sosaya laf ettim, bırak çelmeyi tekmeyi falan bursalı adamın temasını bile göremedik bir türlü. ilk yarıda da benzer biçimde sosa temas olmadan atmıştı kendini yere frikik almıştı ceza sahası dibinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...