Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Rewendor said:

Penaltı da Burwqk Yılmaz penaltısıydı zaten :/ Hibrid çim farkı kendini ilk maçtan belli etmiş :)

https://www.twitter.com/JurnalSpor/status/719592484783943680

işin acı yanı 2 gün sonra gelip olmayan şeyler için cayır cayır ağlayacaklar şike diyecekler, aziz diyecekler sonra puan kaybedersek ZAHHAHAHAA diye gülecekler dediklerini ve şu pozisyonları sindirerek.

sahin gozlerinle ne olmayan penaltilarda darbe gördün. şunu göremiyorum diyorsan ders çalışmak gözlerini bozmus baya
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

sosa nin sol ayagina darbe oldugunu gormeyecek kadar mi barziklestiniz ?

Valla ben BJK kazansın istiyorum. GS şampiyon olamıyorsa FB olacağına BJK olsun. Hem renk olur hem de 4 yıldızda tek kalırız bi sene daha. Ayrıca bu sezon BJK'nın futbolunu da daha çok beğeniyorum. FB'nin ara ara saman alevi gibi parlayan ama ortalamada kısır futbolundansa göz zevki veren takım alsın kupayı. Ama doğruya doğru yani, penaltı yoktu ve aynı pozisyon Burak'a çalınsa,buranın benzinlik ateşe verilen Bağdat caddesi kıvsmına geleceğine de eminim :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ya burda rvp nin korner gösterdiği topa penalti çalındı ve savunuldu surda % 100 penaltiya agliyorsunuz

Abi sunun nesi 100% allasen. Ondan sonra agliyorlar diyince kiziyorsunuz. Su cok anlamsiz. Her mac en ufak sari karta bile laf eden adamsin yapma bari suna.

Suna penalti degil veya penalti demenin bana veya buradaki GS liler icin hic bir anlami yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...