Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Belediyenin tesisiymiş. Ufak kulüpler sürekli kamp için geliyormuş.

Bütün araziyi aylık 15.750TL'ye kiralamışız. Bütün restorasyon ve bakım giderleri kulübe ait olacakmış. Zaten bayağı eski olduğundan sağlam bir restorasyon gerekecekmiş.

Elden geçirilince güzel mekan olur. İyi yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Belediyenin tesisiymiş. Ufak kulüpler sürekli kamp için geliyormuş.

Bütün araziyi aylık 15.750TL'ye kiralamışız. Bütün restorasyon ve bakım giderleri kulübe ait olacakmış. Zaten bayağı eski olduğundan sağlam bir restorasyon gerekecekmiş.

Elden geçirilince güzel mekan olur. İyi yapmışlar.

helal olsun yine fikoya. 5 odalı dandik apart alsan 15000 zaten aylık kirası.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bliksem said:

Fikret Orman'a en kızgın olduğum konu Reza'ya loca satmasıydı. Onun dışında çok takdir ediyorum.

en kızılmayacak konuda kızmışsın sen de.

başkan'a kızmak için haklı 100 tane sebep bulabilecekken şu konuda kızmaya hakkın yok.

pardon ?

adam reza'nin gozunde besiktaslilik gordum dedi ya. REZA

RE
ZA
Sosyal ağlarda paylaş

yapcak bişey yok abi.

adamı bu ülkenin mahkemeleri suçsuz bulup saldı mı ? saldı

sen kimsin ki benim için suclusun diyorsun ve adama loca satmıyorsun ki ?

tamam bu ülkenin %80ini sevmiyorum, ülkenin bir çok şeyinden nefret ediyorum.
devlete yargıya güvenmiyorum falan filan ama, göz göre göre beğenmediğimiz insanlar gibi olmaya da gerek yok.

tüzük gereği satman gerekiyorsa satacaksın, ülkede hukuk yok adalet yok falan diyip sonra sen hukuksuzluğu savunursan götüyle gülerler sana.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bliksem said:

Fikret Orman'a en kızgın olduğum konu Reza'ya loca satmasıydı. Onun dışında çok takdir ediyorum.

başkan'a kızmak için haklı 100 tane sebep bulabilecekken şu konuda kızmaya hakkın yok.

Peregrin said:

sikerim adaletini, bunda mi adaletli olcaz.

113 senelik kulüp reza'nın bir milyonuna mı kaldı abi? bu ülkede o locaya o parayı verebilecek başka adam yok muydu?
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

applev0dka said:

bliksem said:

Peregrin said:

sikerim adaletini, bunda mi adaletli olcaz.

113 senelik kulüp reza'nın bir milyonuna mı kaldı abi? bu ülkede o locaya o parayı verebilecek başka adam yok muydu?

olay o değil abi. elbette ne ordan gelen 1m kurtardı kulubü ne de satılacak son insandı.

ama adamın yasal hakkı mı almak ? hakkı
o zaman alma diyemezsin. alma dediğin zaman zaten sen o nefret ettiğin insana dönüşüyorsun. bunun kulupculuk ile alakası yok.

tatlı su solcusu gibi işinize gelince hak hukuk adalet, işinize gelince asalım keselim hukuk tanımayalım yapmaın pls.

ha bana göre adam tayyibin 1 numaralı suç ortağı ama yapacak bişey yok. mahkeme aksini söyledi. ben de bayılmıyorum öyle insanların adının beşiktaş ile anılmasına ama yapacak bisey yok. yarın suclu görülür içeri alınır locası da elinden alınır bu kadar basit.

ben olsam ben de satardım, sen olsan sende satardın. satmam diyemezsin cunku, para ile ilgili değil.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

olay o değil abi. elbette ne ordan gelen 1m kurtardı kulubü ne de satılacak son insandı.

ama adamın yasal hakkı mı almak ? hakkı
o zaman alma diyemezsin. alma dediğin zaman zaten sen o nefret ettiğin insana dönüşüyorsun. bunun kulupculuk ile alakası yok.

tatlı su solcusu gibi işinize gelince hak hukuk adalet, işinize gelince asalım keselim hukuk tanımayalım yapmaın pls.

ha bana göre adam tayyibin 1 numaralı suç ortağı ama yapacak bişey yok. mahkeme aksini söyledi. ben de bayılmıyorum öyle insanların adının beşiktaş ile anılmasına ama yapacak bisey yok. yarın suclu görülür içeri alınır locası da elinden alınır bu kadar basit.

ben olsam ben de satardım, sen olsan sende satardın. satmam diyemezsin cunku, para ile ilgili değil.

bu kulübün taraftarı sembol olmuşken, darbe falan filan diye yargılanırken gidip reza'ya loca satmak epey kötü bir hamle. bir tık üstü takımı saraya götürmek yani.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bu yüzden Konya maçında yedeklerle çıkıp TR kupasını da aradan çıkartalım, es kaza tur atlamayalım sfsda

BJK için en kısa vadede en hızlı çözüm 3 yıldır olduğu gibi bir şekilde şampiyon olup ŞL'ye gitmek. O olmadığı sürece yerimizde saymaya devam ederiz.

Yalnız Gs nin lig sıralamasıyla kupaya gitme hakkı kazanmayacağı ortaya çıkınca iş değişti. Gs bu yıl kupaya gitme hakkı kazanamazsa cezasını ielriki yıllarda çekeceği için 3. olup şl önelemesi oynama şansı var ki, sırf bunun için kupaya asılmaya değer. Gerçi gs bizimle eşleşmese bile fenerle eşleşecek gibi görünüyor ama bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...