Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:

fenerbahçe bursa maçına kart sınırında 5 oyuncuyla çıktı (yedekleri de saydım) ve hiç biri kart görmedi, enterasan gerçekten ...

bizde de 3 adam sarı kart sınırındaydı onlar da görmedi?

Takımlar 8 adam fazla oynıycak bu maç

Eksik takımla yeneceğimize tam takımı yenelim de kıymeti olsun, sonra adamlar "bizim adamlarımız eksikti" diye karşımıza çıkıcaklar.

Hoş biz senelerdir her derbi öncesi alışığız her kart sınırındaki adamımız ucuz ucuz kart cezalısı haline getirilmesine, o yüzden her kart sınırındaki adamın derbi öncesi cezalı hale getirilmesini bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Besiktasli arkadaslar kiziyorlar ama su derbi oncesi hakem konusunda mac baslamadan bu kadar aglayani yoktur. Yillardir hep ayni geyik.

Hic unutmam gene Cuneyt Cakir macin hakemi ASY'de Besiktasin 2-1 kazandigi mac. Guti'nin filan oldugu bizim les sezon.

Gene mac oncesi topiklerini bulalim isterseniz. Cuneyt Cakir BJK'yi bilmemne senesinde oynanan Istanbulspor macinda sari kart vermeyerek ince ince dogramisindindan tutun bu adamla hic kazanamadik'a varincaya kadar klasik aglamalari unutmuyorum.

Noldu BJK oynadi kazandi, gollerden biri penalti. E hani Cuneyt Cakir BJK dusmaniydi? Hani tetikciydi ince ince dogruyordu.

Sene 2010 filan. 2016 oldu degisen bisi yok BJK'lilerde.

Kimse kusura bakmasin. Her hakem size dusman, her hakem tetikci, her hakem eyyamci. E kardesim sampiyon nasil oluyor bu takim catir catir oynadigi zaman? Ha hakemleri de mi yeniyor yoksa?

Bu sene sampiyon olursa - hakemlere ragmen mi olmus olacak, yoksa en iyi oynayan takim oldugu icin mi?

Hayir GS-BJK maclarina bakiyorum son yillarda Inonude 3 sonuc da cikiyor, agirlikli BJK galibiyeti tabii. Arena'da BJK galibiyeti yok ki gecen sene disinda BJK nin pek hakettigi mac da yoktu, ASY de hatirladigim 2 BJK galibiyeti var.

Derbi beceriksizligi derbi beceriksizligidir. Hakemler etki etsin 1 maca 2 maca. 10 yildir BJK derbi performansi malum. Hakemlerle alakasi bile yok.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

fenerbahçe bursa maçına kart sınırında 5 oyuncuyla çıktı (yedekleri de saydım) ve hiç biri kart görmedi, enterasan gerçekten ...
gercekten cok enteresan...........

arkadas o kadar agladiniz ki, sizin sahanizdaki macta ersanin kirmizisi verilmisti, bir faulden, bir ofsayttan gol atan takim da bizdik sandim.
Sosyal ağlarda paylaş

ofsaytı hatırlamıyorum da faul dediğn maç için 100 kere olan mücadelelerden biri, her maçta oluyodur , hepsine verilse maç oynanmaz.

hakemin kaçıraibleceği pozisyon var, bi de kaçırmadığı.
örn. emenike'nin sivok'a kafa atması, ve hakemin depar atarak olay yerine gelip emenike'ye sarı kart vermesi mesela. Bariz taraflı karar, var böyle örnekler.
Ha o maç genelinde fener daha iyi oynamış olabilir o ayrı mesele. Beşiktaş birkaç yıldır derbileri iyi oynamıyo da olabilir. Ama hakem taraflılığı bundan ayrı birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

aga şu stad bitsin
hep diyorum tarafta fikoyu sevmiyor ama.. bu adam bir kaç dönem daha başkanlık yaparsa beşiktaş öyle şahlanır ki anlatamam size.

sonra işte traftar yere göye koyacak yer bulamaz çünkü fikonun tek hedefi var adam resmen seba olmak istiyor öyle isim bırakmak istiyor
her fırsatta bunu da dile getiriyor
seba ne yaptıysa bende yapacam diyor ki güzel hedef
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Besiktasli arkadaslar kiziyorlar ama su derbi oncesi hakem konusunda mac baslamadan bu kadar aglayani yoktur. Yillardir hep ayni geyik.

Hic unutmam gene Cuneyt Cakir macin hakemi ASY'de Besiktasin 2-1 kazandigi mac. Guti'nin filan oldugu bizim les sezon.

Gene mac oncesi topiklerini bulalim isterseniz. Cuneyt Cakir BJK'yi bilmemne senesinde oynanan Istanbulspor macinda sari kart vermeyerek ince ince dogramisindindan tutun bu adamla hic kazanamadik'a varincaya kadar klasik aglamalari unutmuyorum.

Noldu BJK oynadi kazandi, gollerden biri penalti. E hani Cuneyt Cakir BJK dusmaniydi? Hani tetikciydi ince ince dogruyordu.

Sene 2010 filan. 2016 oldu degisen bisi yok BJK'lilerde.

Kimse kusura bakmasin. Her hakem size dusman, her hakem tetikci, her hakem eyyamci. E kardesim sampiyon nasil oluyor bu takim catir catir oynadigi zaman? Ha hakemleri de mi yeniyor yoksa?

Bu sene sampiyon olursa - hakemlere ragmen mi olmus olacak, yoksa en iyi oynayan takim oldugu icin mi?

Hayir GS-BJK maclarina bakiyorum son yillarda Inonude 3 sonuc da cikiyor, agirlikli BJK galibiyeti tabii. Arena'da BJK galibiyeti yok ki gecen sene disinda BJK nin pek hakettigi mac da yoktu, ASY de hatirladigim 2 BJK galibiyeti var.

Derbi beceriksizligi derbi beceriksizligidir. Hakemler etki etsin 1 maca 2 maca. 10 yildir BJK derbi performansi malum. Hakemlerle alakasi bile yok.

Bjk forumunda common sense ve mantık görmek çok güzel ya.(tu)

Bence BJK taraftarı ağlak muhabbetinin sebebi de Güntekin Onaydır.
Adam öyle bi ağlıyo ki her maçtan sonra stereotypelaştırdı bjk taraftarını yemin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk iki yılında yaptığı hemen hemen her hareket yanlıştı fiko'nun, o yüzden sevilmiyor da o sevilmeme dalgası bayağı geçiyor. söylemlerinde de akıllı davranmaya başlıyor çünkü, kavradı olayı ve sistemin nasıl yürüdüğünü.

eskiden iyi bir şey yapsa bile saçma bir laf edip yüzüne gözüne bulaştırıyordu. yeneceğiz dememesi güzel çünkü olası bir yenilgi de tekrar ne duruma düşeceğini vs. biliyor. en doğrusunu yapıyor. saraçoğlu kolay bir deplasman değil ki, yedeklerle çıksa fener'i yenememe ihtimalin yüksek orada sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şampiyon olamayınca fikoyu yolluyosanız size demirören, adalı falan müstehak.

görende her sene şampiyonluga oynuyodunuz sanacak. kulubünüz batmıştı feda feda diye geziyodunuz aday bile olmuyordu kimse adam aldı bir kere adam kaybettiğiniz prestiji sempatiyi kazandırdı bu bir. ikincisi stadınız bile yokken şampiyonluga oynayan bir takım oldunuz. daha ne istiyorsunuz anlamıyorum birader. hiç bir eksiğiniz yok. batmış kulup olarak bir stadın yapılabileceği en güzel yerlerden birini korudunuz yeni stat yaptınız. daha ne. nerden nereye.

azıcık değer bilin şu ülkede. herkesi yollayalım yollayalım çok adam varmış gibi. sonra niye başarı yok yok şöyle oldu yok böyle oldu yok şanlı bilmemne. noldu birader bir ünal aysal vardı, bir gece ansızın kayboldu ortadan gören var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...