Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

PSG'nın 10 milyon euroya İsmail'i alacağını duysa da inanıp yazmaz ki basın, Fanatik bile yazmaz :)

ya ben teklif olabileceğine inanıyorum hatta vardır diye tahmin ediyorum da 10 milyon aşırı hayal cidden. maks 4-5 falan eder ki o da PSG bol parası var diye sadfsda

PSG sezon başı Telles'i falan da istiyordu. Geçen seneki Telles'ten çift yönlülük konusunda daha iyi İsmail şuan, onun kadar da iyi hücum yapıyor. İsmail'in bu sezon ki performansı istikrarlı olursa zaten çoğu Avrupa baş altı kulübünün aradığı adama dönüşür. Böyle PSG gibi takımlarda alacaksa zaten kenarda beklesin, rotasyonda oynatırız diye alır ki onlarda trash cash verir yoksa niye alsın.

Baş altı da gerçi 10 vermez, maks ederi 5 ya en iyi senaryoda. Bu kadar çok sakatlanmış ve sezon kaçırmış adam daha fazla etmez.

Bizim lig yavaş yavaş göze batmaya başladıkça transferlerle falan buradaki iyi adamların ucuza alınabileceği de fark edildi. Daha çok transfer olur böyle yaşı geçmemiş, istikrarlı elemanlardan. Hep diyorum Atınç'ın potansiyelindeki bir adam İtalya'dan falan çıksaydı 11-12 milyon euroya transfer olurdu. Biz de yarı fiyatına alabiliyorlar. Enes keza, Ozan Tufan'a keza 7 milyon euro veriyordu Valencia ki ederi daha fazladır benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

Beşiktaş'ın bugün 14.01.2016 TR Kupası maçı var. 17.01.2016'da da Lig maçı. Arada 3 gün var.
Fb'nin TR Kupası maçı 13.01.2016 dün idi. Fb'nin Lig maçı ise 18.01.2016. Arada 5 gün var.

abovvv ilk haftadan belli etmeseydiler bari.

oynadıkça açılırız boşver..
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

Beşiktaş'ın bugün 14.01.2016 TR Kupası maçı var. 17.01.2016'da da Lig maçı. Arada 3 gün var.
Fb'nin TR Kupası maçı 13.01.2016 dün idi. Fb'nin Lig maçı ise 18.01.2016. Arada 5 gün var.

abovvv ilk haftadan belli etmeseydiler bari.

applev0dka said:

yasli takım yoruluyor diye fazla dinlensin istemişlerdir.
belki rvp ruyasinda Shakhtar a gol atiyordur uyandirmak istememislerdir.

la daha devre arasında klasik beşiktaşlı ağlamaları başlamış :D 2 maçı da evde oynayacaksınız, biz deplasmana gideceğiz o yüzden o şekilde ayarlanıyor fikstürler. aynısı ilk yarıda da olmuştu galiba biz iskoçyadan döndüğümüzde pazartesi günü oynamıştık siz kendi evinizde oynadıktan 3 gün sonra oynamıştınız maçınızı hangisi hatırlamıyorm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...