Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Jesus, sokarlar tam kadro çıkacağız. Kupa bizim için önemli demiş.

Es kaza puan alırsak falan kötü olur. İnşallah yarın 15 dakika da 3-0 falan yaparlar da maçta rölantide sakatsız, yorgunluk vs. yaşanmadan geçilir. Şu kupada daha fazla yer almamamız gerekiyor. Hatta TR kupasından da bir tur daha üstü görmeden elenmek...

Gerçi rotasyon genişleyecek devre arası, TR kupası olabilir :(
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Ulan başarızlığa şimdiden de böyle kılıf bulunmaz ya. Yenince oooo ne güzel yendik zuhahaha. Yenilince önemsiz kupa yeaaa.

8-0 acısını o önemsiz kupada tur atlayarak aldık diye boy boy caps koymak güzel ama.

liverpool olayı farklıydı, o maçı deli gibi kazanmasını istiyordum ben de ki onlar gelene kadar geçen sene de elenmek gerek diyordum. Onları yenmek namus meselesi 8-0'dan dolayı, bu sene gelseler yine yüklenin sokarım liginize derim sdfsasda Ama çıkıp fazladan maç yapmak bize zarar veriyor.

totemdi, kılıf bulmaydı vs. değil. BJK şuan yatırımlarının, zihniyetinin ve çektiklerinin karşılığını istiyorsa bunun tek bir ödülü var. O da lig şampiyonluğundan başka bir şey değil. BJK 6 senede 4 Türkiye Kupası aldı. BJK'liler bile siklemedi. UEFA da hiçbir takım yokken öyle ya da böyle üst turlara çıktı, ülke puanını katladı, BJK'lilerin bile umrumda değil.

Lig şampiyonluğu ise hem deli gibi gelir getirecek, hem direkt ŞL katılımı getirecek. Avrupa liginde yapacağın 10 maçın gelirini sadece katılım + gruplar ile kazanacaksın. Daha büyük arena vs.. vs.. Her şeyi geçtik kaç senedir şampiyonluk yok, taraftarda artık istiyor ki gelmesi gerekiyor. Geçen sene kadro da oyun da müsaitti, Bilic malı yüzünden olamadık. Bu sene de olamazsa takım dağılır gideriz ve büyük ihtimalde 1-2 sene daha rölantiye, ikincilik-üçüncülüğe oynarız. Kırılma sezonu olarak görüyorum ben bu sezonu çünkü sezon sonu 2-3 adamımız mutlaka satılacak/ayrılacak takımdan.

Son 2 senedir BJK'nin ikinci yarılardaki düşüşünün tek sebebi hem Avrupa hem TR kupası maçları yanında lig maçlarına çıkmamız ve Bilic'in rotasyondan zerre anlamamasıydı. ŞG de çok rotasyon yapan bir adam değil ve maç sayısı artarsa bizim için lig yine hayal olur. Şuan bile takım mental olarak tükenmiş, 3-4 maçtır ıkına ıkına kazanıyor, sezon başındaki halimiz yok.

Öncelik lig olacaksa bu iki kupadan bir an önce kurtulup, bütün konsantrasyonu lige verip, gücümüzü de lig maçlarına saklamamız gerek. Önce bi lig şampiyonluğu alalım sonra Avrupa ve TR kupası maçları içinde kafa yorarız.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Jesus, sokarlar tam kadro çıkacağız. Kupa bizim için önemli demiş.

Es kaza puan alırsak falan kötü olur. İnşallah yarın 15 dakika da 3-0 falan yaparlar da maçta rölantide sakatsız, yorgunluk vs. yaşanmadan geçilir. Şu kupada daha fazla yer almamamız gerekiyor. Hatta TR kupasından da bir tur daha üstü görmeden elenmek...

Gerçi rotasyon genişleyecek devre arası, TR kupası olabilir :(

HAHAHAHHAHAHAHAH

Ben kupa macindan zerre korkmuyorum ya lig abi lig
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...