Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Ben zaten Biseswar'ı geldiğinden beri aşırı beğeniyorum. Hani böyle üç büyüklerde falan direkt 11 olabilecek tipte bir adam değil belki belirli eksiklerinden dolayı ama alınıp 10 numara kenar oyuncusu olarak kullanılır. Forvet, kanat, forvet arkası vs. yıllardır Kayseri de oynamadığı yer kalmadı ve hepsinde de başarılı oldu. Tam bir hücum jokeri, çok kalite topçu

Hani büyükleri geç düştüklerinde falan başka bir Anadolu takımının dahi almamış olması garip. Kendisinin severek ve isteyerek Kayseri de oynadığını sanmıyorum çünkü :( Teklif gelse elbet giderdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, Sporting maçı öncesinde Zero Zero'ya konuştu. Torunoğulları; "Sporting Başkanı İstanbul'daki maçtan önce bize Quaresma için teklif yaptı. Bu resmi bir teklifti. Çünkü, teklif Ocak ayı için geçerliydi. Quaresma, Beşiktaş'ı çok seviyor. Biz onun Ocak ayında ayrılacağını düşünmüyoruz. Dürüst olmak gerekirse, bu teklif Quaresma'yı bırakabileceğimizin çok uzağında. O kulübü, taraftar da onu seviyor" açıklamasını yaptı.

http://www.youtube.com/watch?v=HviaPQILhfQ
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...