Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Botcular banlandı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

relase den beri oynuyordum,
o zamanlar bekar hardcore dum simdilerde evli cocukluyum bot olmasa oynayamazdım.

butun boku pusuru bota kastırıyor mutlu mesut oynuyordum bot olmazsa zaten benim gibi isten gelip yemeyi gırtlagından asagı boca ederken botu acıp garrison yaptıran o arada cocugu ile ilgilenip sonrasında raid e yetismeye calısan pek cok oyuncu da oynayamazdı zaten :)

tahminim kapatılan acc ların cogu dandik olsa da benim durumumda olan birkacyuzbin oyuncu vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:

butun boku pusuru bota kastırıyor mutlu mesut oynuyordum bot olmazsa zaten benim gibi isten gelip yemeyi gırtlagından asagı boca ederken botu acıp garrison yaptıran o arada cocugu ile ilgilenip sonrasında raid e yetismeye calısan pek cok oyuncu da oynayamazdı zaten :)

aynı durum :) adamlar çok haklı bot nedeniyle ban konusunda ama madem bilyodun pararyla subs satana kadar niye dokunmadın botlara :p
Sosyal ağlarda paylaş

token mevzusu piyasayı karıştırdı. 1-2 yıllık token alan adamlar vardı, bot kullandılarsa alayı banlandı şimdi. bliz hem tokenden parayı kazandı, hem de adamların ellerindeki milyarlarca goldu piyasadan çekmiş oldu. token sürekli supply edilecek bir şey değil bence. daha doğrusu bu kadar talebi kaldıracak bir yapı değil çünkü eninde sonunda altınla yapılabilecekler sınırlı.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

heavy botter, casual botter ne demek yahu. terimlere bak. ayrıca yedek account nasıl oluyor? alt karakteri farklı accounta mı kasıyor? her sekilde main'in yedegi olması imkansız.

Heavy botter bottan para kazanacak dereceye gelmiş olanlar. Gold satıyor. AH İle ugraşıyor. Hatta AHde günde 2k-3k actionları falan oluyor. nerden baksan 50-60 tane belki daha fazla hesabı olan botter lar var. Honorbuddy forumlarına bakın. ADamın 1 günde 50 tane acc si ban yiyor. 50 tane dile kolay adam ban yedigini yazarken gayet neşeli falan.

Casual botter da benim gibi. sleeper gibi ancak günlük işlerini halletmek için kullanan . boş zamanın da günde 8 saatten fazla bot a bırakmayan adamlardan oluşuyor. Ben 3 yıldır yakalanmadan kullandım. Belki son dönem işi babartmasam daha yakalanmayacaktım .çünkü halen daha benim gibi takılıp ban wave e yakalanmamış bot kullanan arkadaşlarım var.
Sosyal ağlarda paylaş

daha casual oyuna maalesef gecemiyor insan, wow un en buyuk artısı olan komuniti diger oyunlarda yakalayabileceginiz grafik cozunurlugu, boss enkantırı gibi bir deger degil. 8 10 senedir beraber oynadıgınız insanlardan ayrılmaktansa bot kullanmak daha kolay geliyor(du) :)

ihtiyaclar sınırsızdır, kafanızdaki ile sınırlı dusunmeyin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

botun şu oyunda meşru sayılabileceği tek şey balık mevzusu. dünyanın en saçma balık tutma sistemi olduğu için balıkta bot kullanmak vacip. geri kalan şeyleri de bi zahmet insan yapsın.

eskiden herb maden toplamak da hadi bir nebze kabul edilirdi de şu anda zaten garrison'dan hayvan gibi geliyor onlar. kendi ihtiyaçlarını hayli hayli karşılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Günde 8 saatin nesi casual, nesi sleeper? Günde 1 saat her şeyin botunu koysanız -hele şimdi Garrison olayıyla- her türlü kişisel ihtiyacınız çıkar. Ötesi stokçuluk ve sonunda AH'ciliktir.

Ha Blizzard da adam olup milletin hakkını korumak için düzenli şekilde banlasaydı bu tipler gelip burada Youtube'a makas videosu koyan apaçiler gibi "ben x yıldır kullanıyorum valla tüh banlandık ehue" diye gezmezdi. Akılları başlarına token çıkınca geldi, millet beleşe oynamasın diye o zaman banladılar anca. AKP kılıklı şirket.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...