Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Botcular banlandı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

Baya sağlam yerleştirdiler. Botu bilgisayara kurup hiç kullanmamış olsan bile battle.net launcher'daki tracker tespit edip ban'ı yapıstırıyomus.

İyi oldu. Yıllardır ban wave atılıyor hala ders alınmamıs demek ki.

şu tracker olayı yalan yok öyle bişey. zamanında türkojan saçmalığı ile cd rom açma şeysi gibi bişey olmuş bu ahah
Sosyal ağlarda paylaş

belli bir yıla kadar oyunlarda bot kullanmazdım hep ban yerim vs korkusuyla.
3 sene evvel wowda sikerler diyip kurmustum hiçbir şey olmamıştı aylarca. sonra oyunu bıraktım.
ilerleyen zamanlarda oynadığım oyunlarda bot vb. varsa direkt yapıstırdım ve hep ban ban ban lafları oldu.
sonuç: no ban
misal clash of clans oynuyorum onu da botla oynuyorum asdfa
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın 1 yıldır kapalı hesabınıda banlamış salaklar tickettan sonra bir ayda beleşş verdiler .Ayrıca tracker filan kullandılarsa boku yediler Hb sayfasında buldum bu linki kesin dava acanlar olacaktır http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31995L0046:en:HTML
Sosyal ağlarda paylaş

tripwire diye bişey oluyo arka planda

Game owners employ a suite of spyware technologies built into their products to detect things they want to monitor. For WoW, these technologies are known as "the Warden". These technologies look for behaviors such as:

Map hacks
Teleport hacks
Server communication issues
Unapproved economic transactions
Unsanctioned automation tools
etc.

bu tarz şeyleri yakalamak içinde bi data tracker gibi bişey yapıyolardır heralde. o zaman dava mava yardırırlar
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız bu banwave sanki biraz iyi oldu gibi. piyasa biraz normale döner belki. bunun benzeri pandaria da yaşanmıştu. hatırlayan farmerlar vardır belki. 20 lik herb + ore ların ah fiyatları 7-8g lara kadar düşmüştü ve bir gecede zibil gibi acc banlanmıştı. tek günde fiyatlar 40-50g lara çıkmıştı.benzeri bişey umarım olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...