Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Botcular banlandı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

emre3877 said:

Yanlız bu banwave sanki biraz iyi oldu gibi. piyasa biraz normale döner belki. bunun benzeri pandaria da yaşanmıştu. hatırlayan farmerlar vardır belki. 20 lik herb + ore ların ah fiyatları 7-8g lara kadar düşmüştü ve bir gecede zibil gibi acc banlanmıştı. tek günde fiyatlar 40-50g lara çıkmıştı.benzeri bişey umarım olur.

Bu dedigini hatırlıyorum, fakat ertesi gün tekrar 10 golda düştügünü de hatırlarsın o zaman. Yine böyle ortalık ayaga kalkmış matlar pahalanıcak omg doom diye laf yayıldıktan sonra ertesi gün herkes gaza gelip pahalıya koydu, kimse de gidip almadı. Sonra tekrar normal bot fiyatına geri döndü. Çünkü botlar bitmez, azalır.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında iyi oldu pvp ve bg bottan geçiklmiyordu da, bi insanın eli bu kadar ayarsız olmaz..
son 3- 4 senedir botlara hiç bir şey yapmıyorsun, lan bari önce oyunun ağzına tükürenlere ver cezayı, geçen 2 hafta alt kastım botla, MoP'tan beri botla ilgim yoktu, şansıma tüküreyim :D ayağımı sürüyüp gelmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda bende ban yedim. HB ile Bir sürü 100lvl kastım . yetmedi sildim karakterleri ne o race change e paramı vericem diye gene kastım . Hata bokunu çıkardım. Kendi kendime RAF atıp. RAF acc ye botu kurup ,party mod a aldım 2 günde 85 3 günde 100 falan :D yıllarca Ne ban yedim nede uyarı. Dün 6 ay çakmışlar bana. Hele son zamanlar kendimden çok BOT oynuyordu! TAbiki ticket açtım kullanmadım diye büyük ihtimal 3gün e düşürüp açarlar diye umut ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

Sonunda bende ban yedim. HB ile Bir sürü 100lvl kastım . yetmedi sildim karakterleri ne o race change e paramı vericem diye gene kastım . Hata bokunu çıkardım. Kendi kendime RAF atıp. RAF acc ye botu kurup ,party mod a aldım 2 günde 85 3 günde 100 falan :D yıllarca Ne ban yedim nede uyarı. Dün 6 ay çakmışlar bana ! TAbiki ticket açtım kullanmadım diye büyük ihtimal 3gün e düşürüp açarlar diye umut ediyorum.

Nah düşürürler
Sosyal ağlarda paylaş

Gerizekalı sensin ağzını topla!! 3 günde açarlar demedim açmasını umut ediyorum dedim ayrıca işin dalgasındayız. İşin DAlgasında olmasak pati yi bilmiyormuyuz ne gelip yazayım . ne bok yediysek farkındayız salak salak konuşma gerizekalı diyor bide ya . Sazan gibi atlamayın herşeye.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

Gerizekalı sensin ağzını topla!! 3 günde açarlar demedim açmasını umut ediyorum dedim ayrıca işin dalgasındayız. İşin DAlgasında olmasak pati yi bilmiyormuyuz ne gelip yazayım . ne bok yediysek farkındayız salak salak konuşma gerizekalı diyor bide ya . Sazan gibi atlamayın herşeye.

haksız kazancı marifetmiş gibi anlatmak bana saçma geliyor, akp seçmeni olsaydım mesela afferin oğluma derdim yani no offence =)

özür bu arada takılıodum bende çok ciddi olmuş :p
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

botlar iyi oynuyomuydu ?

ben tırstığım için denemedim ama milisaniyesinde dispel atanlar varmış, aynı şekilde healleri sn'de interrupt edenler vs... sadece yön tuşuyla oynuyomuşsun.
PVP açısında kötü çok iyi oldu. hakkaten pvp yapılmaz haldeydi botlardan dolayı da.. alt kastım diye gittim hala acısı var :P ucuzaa bi cd key denk getirek de temiz başangıç yapalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...