Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shokugeki no Souma

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...

2-1

ilk rakibin alice çıkması üzdü ya, alice 1-2 daha kapışsın istedim. souma'ya gene maç kaybettirmeyecek mangaka çok belli. tadokoro dayak yiyecek, dayak atanla kapışacak sonra intro'ya bakılırsa. (:P)

iss bentosu nine bentosuna yenildi, gene pilavı balıksuyuna banıp kazandı ya ne diyim. 8-) dede çok iyi ama, serinin yama-ji'si tam. ne varsa dedelerde var. dedeler.

Sosyal ağlarda paylaş

Arayı kapadım.

ilk sezon 18-24

Muari'nin gözlüklü olması sebebiyle içinden bi şeytan çıkmasını bekliyodum zaten, o nedenle sevindim. Ama gözlüklülerin kralı olması çok şaşırtı bayağı da eğlendirdi. :)

Ekürisi İbusaki'den çok büyük patlama bekliyodum, elemede iyi puan almasına rağmen bir türlü istediğim patlamayı yapamadı. Bu sezon can yakıcak gibi ama. O kahkülünün örttüğü gözleri görelim artık.

Yuki ile Ryoko'nun hep baş altı potansiyele sahip olduğu hissi alttan alta verildi ama bi anda bu kadar gelişim göstermeleri ani oldu fakat beğendim.

Megumi'nin de turu geçmesiyle Polar Star resmen elemelere damga vurdu.

Jun sensei efsaneydi ya hahahah.

İsami'nin kilo olayı güzeldi. :)

Hayama ve Ryo'nun niye op ve ed'de bu kadar gözüktüğü belli oldu. Ama Ryo bariz daha tehlikeli. Direk Soma'nın aynısı.

2-1

Sezon sert başladı. Ben izlerken Soma'nın rakibi Erina'nın yancısı olur heralde diyodum, Alice süpriz oldu ama kafa da elemesi de iyi bişey.

@Sam

Megumi bi maç kazanıcak bence. Dede aynen çok iyi ama izlerken Yamaji değil de Silver Fang'i anımsattı bana.
Sosyal ağlarda paylaş

JoJo referansina koptum ahahahah.

Bir de karari açıklayıp öyle bitirselerdi keske. Bi Megumi dover diyorum, ama Ryo'nun hem Soma'ya rival olarak koyulduğu belli, hem Alice'e laf sokarken ondan daha iyi olduğunu ima etti, hem de OP de var. Bi Ryo döver diyorum ama pattern olarak ortam Megumi nin kazanacağı şekilde filan (bir de gelecek bölümün adı var).
Maç tam ortada kaldı.

Sosyal ağlarda paylaş

Hiç öyle şu mu daha güzel bu mu, degerlendirelim, tartışalım filan yok. Türkburgeri yedikleri gibi verdiler kararı. Yoksa sonuçları haftaya kadar beklerdik yine. Çat diye hiç uğraştırmadan soylediler. Biz de milli gururumuzu yaşadık tabi ^^

Bir de asıl JoJo villain ini bu bölüme koymuşlar geçen bölümdeki espriyi boşa harcamasalarmis keşke. Tam [Menacing] sahnesiydi en sonu.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...