Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shokugeki no Souma

Sam

Öne çıkan mesajlar

Simdi usendigim icin videoyu kesip koyamıycam o bolumu ama donup tekrar izledim birebir koymuslar hic bir yeri atlamadan. yok efendim karsılastırmıyorlar pilav cok iyi diyip gectiler dedigin yerde etin sosun pilavın birbirini ne kadar iyi tamamladıgından bahsedip "don" konseptine gonderme yapıolar. nikuminin yemegi iyi bir "don" degil. Shokugekinin olayı da bu zaten bir konsept belirliyorsun o konspette kapısıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız okulun mad max setting'ini de öyle bir abartmış ki yazar, 1000 kişinin 900'ü gitti bir haftada neredeyse şu anlatılana göre. kimse girmez öyle bir okula lol. biraz kısması lazım olur olmadık herşeye okuldan atma olayını.

bu seferki atacağı dayak hakedildi ama.
Sosyal ağlarda paylaş

nerdeyse her bölümde ending sonrası devam ediyo biraz, benim gibi preview izlemiyenler varsa haberiniz olsun

ve evet baya kötü bi yerde böldüler, hani olcıağıda ibliyoruz o yüzden gerilimde yaratmıyo ama bütün ritmi atmosferi bozdu. tyapmasalrmış keşke. su memeli möezun ablayı cıplak göreydik
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Ahah komik ve eğlenceliydi, gelecek bölüme anton ego'nun çocukluğuna gideceğiz sanırım.

işte akagi gibi döver mi gibi değil de nasıl dövecek diye izleniyor yani. Onu kabullenince üzmüyor hiç.

ya şöyle kaybedersen okuldan atılırsın muhabbetine girmeseler döver mi beklentisi de olur, lan acaba dayak mı yiycek diye geriliriz de çocuğun okuldan atılmayacağı belli, anime biter yoksa :p sonuç olarak kazanacağı da kesin.
cüceye de katılıyorum. sonuç bu kadar ortadayken bölümü orada kesmek çok kötü bir seçim, cliffhangerın kötüsü hiç çekilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

evet onu ben de geçen bölümden sonra yazmıştım yukarılarda ama belli ki yazarın öyle bir derdi yok bu maçları kurarken. hani belki daha ileride çok güçlü rakibe yenilmesini istediği bir durum çıkarsa ancak. ama souma da natsu gibi yenilmeyecek hiç öyle dümdüz gidecek. uzay erikli lapa gibi saçmasapan şeylerle kazanmadığı sürece buna da şükür yani en azından ciddi emek var yemekle ilgili açıklamalarda, hoş gerçi mahjong gibi onu da pek anlamıyorum ya lol. hani yine "gaza geldi dövdü" şeklinde değil de "poposunu yırttı çalışarak ve dehasını katarak dövdü" var ki olması gereken o.

cliffhanger benim de hoşuma gitmemekle beraber kırpa kırpa hızlı gitmiyorlar en azından gördüğüm çabucak bitsin diye. bölüm de eğlendirdiği sürece dert etmiyorum ki eğlendirdi şimdiye kadar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...