Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shokugeki no Souma

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya evet ne zaman bi türk mutfağı dolmalar, patlıcanlar, kebablar görecez ya

en zengin mutfağa sahibiz deriz bi yanından geçmedi adam.

şöyle bir HAKAN gibi adam gelsin türk mutfağı döşesin millet dağılsın. hatta o kadar etkilesin ki Soma da artık japon mutfağını bırakıp kebabçı açsın.
Sosyal ağlarda paylaş

15

Erina OP ve ED de gereğinden fazla yer kaplamış sanki ya, main character olup çıkıcak mı başımıza. Bir de babanın fangirlü çıktı, hah bir bu eksikti dedim o sahnede.
Yalnız bütün kızların belki ileride babasına çeker diye Souma'ya sulandıkları sahne ahahahahahah (tu)

Sam said:

15, yeni karakter

o habire tarçın koklayan esmer çocukta sanki bir ortadoğu kökeni hissi var gibi. onunla kapıştıracaklar gibi.

türkse dövsün.

Daha önceki bölümde baharatlı bişeyler yapıyordu, köri filan da var gibi. Kesin hintlidir o herif.

OP

OPde Soma'ya diz çöktürmüş tövbe ettirirken gözüküyor ama sonrasında klasik gaza gelip ağzını kırıcam ifadesi var işte.

Ama evet, bi Türk mutfağı göstersinler, dolma dedi lan ehe ehe diyip milli gururumuzu yaşayalım, sonra kaldığı yerden nasıl devam edeceklerse etsinler işte :p
Gerçi bayağı sağdan soldan toplama bi mutfak, arap/fars/balkan/kafkas/rum herbişey birbirine girmiş durumda, hangisi arak hangisi orijinal belli değil. Ben mangaka olsam türk mutfağı diye konuya girişip te saçma sapan tepkilerle uğraşmaya kalkışmazdım açıkçası.

Sosyal ağlarda paylaş

Roma lejyonları gibi işte, onun kılıcını, şunun zırhını vs almış füzyonlamış, tam japon gazlamasına uygun işte birlikten kuvvet doğar mutfağı. Bizim mutfağın kuvveti o alaşımlar zaten, konoha nincaları gibi tek tek o parçaların birleşmesiyle souma'nın ruhuna diz çöktürüp tövbe ettireceğiz!

ama evet hint de olabilir cidden. :/
Sosyal ağlarda paylaş

17

ilk bölümdeki arkadaşları acaba dönüş yapacak mı diyordum, yaptılar. iyi de olmuş. sarışın kız komikti, keşke devamlı yancılardan biri olsaymış. :/

gene kansai'den paragöz birisi çıkmış gelmiş lol
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140121164642/kill-la-kill/images/3/37/2c3506bc.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Niye ki? KFCnin tırt dürümleri bile her yeri dürümcü kaynayan Türkiyede ayakta durabiliyor, karaage her türlü alıcı bulur (Gerçi istisnalar hariç köşe başı dürümcüleri de çok rezil oluyor, düzgün biryerden yemediğin sürece kebap çeşitleri bayağı vasat yemekler. Biraz onun da payı var)

Ama season 2 gelir herhalde ya.
Mangada kaç chapter çıkmış diye baktım, 129 chapter çıkmış. Anime 40 lara kadar gelmiş (sırasını değiştirmişler sanırım, baba bölümleri karaageden sonra, ama en son 43 işte). Fazlasıyla materyal var yani.

Satışlar iyiyse sezon 2 kesin gelir -ki iyidir diye tahmin ediyorum, şu an yayınlanan en iyi animelerden biri.
En fazla 1-2 cour atlarlar sonra devam ederler diye umuyorum.

preview

Baharat dolu masa filan gösterdiler, tarçıncı herif gelicek sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...