Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günübirlik Gaziantep Turu - Yemek ***

Patice

Öne çıkan mesajlar

dusuncelihayvan said:

Patice said:

@dusuncelihayvan

Nereye gitmek istiyosun mesela? Bide tarih söyle ben sana ucuz bilet bulayım sdfsds

ya ben daha çok ucuz biletin olduğu yere gideyim mantığındayım. Hani belli bir yer yok italya ya ucuz bilet yakalarım giderim

öyle bir site yapmak lazım aslında mesela önümüzdeki aya bakacaksın en ucuz destinasyonlar

lan bunu nasıl çekebiliriz acaba online reservation sitelerinden harika olmaz mı :)

Örneğin Haziran'da barcelona veya sevilla?

Offf sevilla (endülüs bölgesi) ve granadaya ben de gitmek istiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Pegasus'u yakalamıyor skyscanner sanırım.

Ben de etinden sütünden faydalandım Pegasus'un yıllarca. Hatta bir keresinden 49 euro'ya Hannover - İstanbul uçak bileti aldık, uçak rötar yaptı 6 saat, adam başı 25 euro mu ne verdiler; gittik pubda yiyip içtik, eğlendik 6 saat sdlkfjdg. Hayatımın en güzel rötarıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah metanette beyran corbasiyla başlangıç yaparsınız, yürüyerek elmacilar carsisina gidip biraz gezilir. Saat 10 a dogru(kesinlikle daha geç degil) Zekeriya da katmeri dükkan kapanmadan yersiniz. Bu enerji ile zincirli bedesten bölgesi, cam müzesi yürüyerek gezilir, 12 civari tahmis kahvesine girip kahveler içilir ve öğle arası anlatılır. 14 gibi imam cagdasa girilip yemek yenir, ordan tatlı için gene yürüyerek baklavaci inal a gidip baklava yenir. En yakın taksiye atlayıp 3 saatliğine hayvanat bahçesine gidin, baya yürüyeceğiz için mide rahatlar, tekrar taksiyle akşam yemeği için halile veya yesemege gidersiniz yemek sonrası Koçak baklavadan paket baklava yaptırıp uçağa gidersiniz.
Ben bütün misafirlere aynı turu attiriyorum. Hem mide fesadı geçirmiyorlar hemde herseyi tadiyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Kocak'ta baklava yiyenleri anlamıyorum. Fıstıktan baklava gorunmuyor, igrenc bi sey. Zaten sıcak da servis etmiyorlar. Baklava dedigin ılık olucak biraz.

Baklavayı da yemeği imam çağdaş'ta yemek lazım. Gerçi ondan iyisi de vardır. Popüler diye oraya gidiliyor ama mutlaka.

Katmer baklavadan daha iyi her turlu ama sadece sabah bulunabilmesi ilginc.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Sabah metanette beyran corbasiyla başlangıç yaparsınız, yürüyerek elmacilar carsisina gidip biraz gezilir. Saat 10 a dogru(kesinlikle daha geç degil) Zekeriya da katmeri dükkan kapanmadan yersiniz. Bu enerji ile zincirli bedesten bölgesi, cam müzesi yürüyerek gezilir, 12 civari tahmis kahvesine girip kahveler içilir ve öğle arası anlatılır. 14 gibi imam cagdasa girilip yemek yenir, ordan tatlı için gene yürüyerek baklavaci inal a gidip baklava yenir. En yakın taksiye atlayıp 3 saatliğine hayvanat bahçesine gidin, baya yürüyeceğiz için mide rahatlar, tekrar taksiyle akşam yemeği için halile veya yesemege gidersiniz yemek sonrası Koçak baklavadan paket baklava yaptırıp uçağa gidersiniz.
Ben bütün misafirlere aynı turu attiriyorum. Hem mide fesadı geçirmiyorlar hemde herseyi tadiyorlar

Harika olmuş bu teşekkür ederim. Beyran çorbasını çok merak ediyorum. İmam çağdaştan ofise baklava söylüyorum bazen sdfs 24 saatte teslim ediyolar. Kuru baklavası iyi cunku diğerleri beklediği için şekerleniyor 😬
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

Patice said:

@dusuncelihayvan

Nereye gitmek istiyosun mesela? Bide tarih söyle ben sana ucuz bilet bulayım sdfsds

ya ben daha çok ucuz biletin olduğu yere gideyim mantığındayım. Hani belli bir yer yok italya ya ucuz bilet yakalarım giderim

öyle bir site yapmak lazım aslında mesela önümüzdeki aya bakacaksın en ucuz destinasyonlar

lan bunu nasıl çekebiliriz acaba online reservation sitelerinden harika olmaz mı :)

Örneğin Haziran'da barcelona veya sevilla?

29 Haziran Barselona Vergiler dahil 197 TL.. En uygunu bu gibi.. Tarih çok yakın. Biraz ileri tarihte daha uygun vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Önümüzdeki hafta ortasında günübirlik Antep yapıp gelmeyi planlıyoruz. Konsept: YEMEK.
Normal şartlarda Antep uçuşları pahalı oluyor ama ben 25 TL kişi başı aldım yine, ucuz biletin adresi: Patice.com = )
Daha önce giden, şunu yemeden dönmeyin diyen, şuraya da mutlaka gidin diye öneri vermek isteyenler eqlesin...

http://www.gaziantepevi.com/images/pasticceria-0.jpg

şimdiden iyi gezmeler,yemeler,içmeler diliyorum.
ama 25 Lira'ya bileti ne güzel bulmuşsunuz.
çok kıskandım.
maşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...