Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günübirlik Gaziantep Turu - Yemek ***

Patice

Öne çıkan mesajlar

Patice said:

barbu said:

25TL nereden aldın. Ben de yapacam bunu.

Pegasus..
Ben ucuz bilet avcısıyım. Manyak gibi kampanya kovalıyorum. Puanlarla da bilet alıyorum. Evlendiğimizden beri yarım dünya yol yaptık sanırım :) Şimdi arkadaş grubumuzu da zehirledim. Artık kalabalık gidiyoruz.
Şöyle ki Antep uçak biletleri normal şartlarda 80 TL + , geçenlerde hafta içi uçuşlarda %50 indirim yaptı ( 24 saatlik kampanya ) 100 TL'ye 2 kişi git-dön =)))
Bu şekilde Kapadokya, Prag, Viyana, İzmir, Adana ve daha sayamadığım yerlere gittik..

Kampanya dönemi değişmiş olabilir ama Haziran ayında Viyana 85 TL / Budapeşte 90 TL biletler vardı geçen gün =)))

Edit: Ekim ayı için de 450 TL'ye Amsterdam - Brüksel gidiş-dönüş aldım SDFSdd.. ( 2 Kişi )

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Onlar için her gün kebap yiyorum.

Patice mersine geldiğinizde bigün sizi 7kardeşlere götüreyim ben. Bir küşlemesi var aklın çıkar. Kharon test etti onayladı

Annemlerin eve çok yakın hiç yemedim ama ya.. Web sitesine baksana kurban olurum Mersinim yha <3 :)-D

http://yedikardesler.com/
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

yis istanbuldayim. kilosu ne kadar bilmiyorum. bir giden gruba daha siparis verdim ben, onlar 30 nisanda donuyor, getirip getirmeyecekleri supheli. onlardan gelmezse tekrar durterim hehe. kilosu gecen subatta 35 falandi orada, burada 50'lerdeyken.

Senin için aradım sordum imam'ı. Kilosu 50 TL dedi abla. Sende sor istersen. Ben alabilirim sorun olmaz.
Bu aradaaa,

İmam Çağdaş'tan İstanbul'a sipariş verebiliyorsun. Ben daha önce 2 kez baklava ve fıstık siparişi verdim. Ofisten birilerini de dahil et kargo parasını böl :) Güzel paketleyip gönderiyorlar, sadece kuru baklava tavsiye ederim ama diğer şerbetliler şekerleniyor. Ama 'altın vuruş' dedikleri kuru baklava harika ötesi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...