Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günübirlik Gaziantep Turu - Yemek ***

Patice

Öne çıkan mesajlar

Patice said:

pascalnouman said:

patice bildi ykal-former AAL :)

ahahah hangi dönem kesin tanışıyor olabiliriz.

94te girdim ykale o zaman adi akdeniz anadolu lisesiydi 2 sene 19mayıs super lisenin binasında takıldık sonra yusuf kalkavan kuyuluk villalarının icindeki binayı verince oraya tasındık okulun adı da ykal oldu okulun adı.sen hangi hocadaydın hazırlıkta her sene karma oluyordu biliyosun sınıflar belki aynı sınıfta bile okumusuzdur :d
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese selam,

Gece saat 3'te Antepten döndük. Uzun uzuuun hem buraya hem bloguma yazıcam detayları ama şunu söylemek istiyorum: Antep'e mutlaka gidin, hanlarını hamamlarını gezin, doyasıya yemek yeyin.. Dün sabah beyran üstü katmer bu sabah ofiste kepekli sandiviç..

Şimdilik diceklerim bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

ne eksik kaldi ki?

Dün akşama doğru çok yağmur yağdı hanları ve sokakları dolaşamadık, fotoğraf çekemedim :( En çok o aklımda kaldı. Çok güzel çünkü sokaklar. Bir de Halfeti'ye gidemedik.. Sanıyorum bu ikisi için bir daha gidilebilir. Hatta tatili uzatıp oradan Mardin yapılabilir. :)

https://ranacolak.files.wordpress.com/2013/06/21-sokaklar.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Herkese selam,

Gece saat 3'te Antepten döndük. Uzun uzuuun hem buraya hem bloguma yazıcam detayları ama şunu söylemek istiyorum: Antep'e mutlaka gidin, hanlarını hamamlarını gezin, doyasıya yemek yeyin.. Dün sabah beyran üstü katmer bu sabah ofiste kepekli sandiviç..

Şimdilik diceklerim bu kadar.

blogun nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

halfeti malfeti diyorsan 5-6 gunluk gezi lazimmis size..

Mesela:
Cuma akşam iş çıkışı Mardin'e pegasusla 49 TL'ye gittin,cumartesi tam gün oradasın. Pazar sabaha karşı Urfa'ya doğru yola çıktın 2 buçuk saat.. Yedin - içtin - gezdin o akşam oradasın. Pazartesi sabaha karşı Anteptesin otele yerleştin, yedin - içtin - gezdin Salı günü döndün.. 2 günlük izin ve paraya bakıyor ama yine biyerlere gitme işini Suark duymasın, gece 3'te indik uçaktan.. uykusuz ve gergin sdfsd..
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Hangi planı uyguladiniz patice

Ya detaylı yazmak istiyorum fotoğraflarla :)) Ama özetle:

Sabah Metanet - Beyran
Ardından Zekeriya Usta - Katmer
--- Uzuun geziii turu..
İmam Çağdaş
Baklava - Şöbiyet Tatlı Turu
Zeugma Müzesi ( harikaydı ) - Kale vs
Bakırcılar Çarşısı demir falan dövdük sdfsd
Aşina Restoran ( kötüydü ) Kebap turu