Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günübirlik Gaziantep Turu - Yemek ***

Patice

Öne çıkan mesajlar

Patice said:

@di

Biz İstanbuldayız bu arada neyse sdsf..

Senede 1 Mersin buyuk haksızlık.. Ben 38 tl 21 agustosa bilet yapıştırdım Mersine :) :) :)

Tek basima gelip gitmem bile bi 2-3bin lirayi buluyo, o yuzden senede 2 zor. =)

Ben hala karar vermeye calisiyorum. Ya 14 Agustos - 23-24 Agustos yapicam ya da 8-18 Agustos falan. 21'ine kalirsam gorusuruz, bici bici ismarlarim size. =)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Patice said:

@di

Biz İstanbuldayız bu arada neyse sdsf..

Senede 1 Mersin buyuk haksızlık.. Ben 38 tl 21 agustosa bilet yapıştırdım Mersine :) :) :)

Tek basima gelip gitmem bile bi 2-3bin lirayi buluyo, o yuzden senede 2 zor. =)

Ben hala karar vermeye calisiyorum. Ya 14 Agustos - 23-24 Agustos yapicam ya da 8-18 Agustos falan. 21'ine kalirsam gorusuruz, bici bici ismarlarim size. =)

Neden bici bici? neden ciğer diil sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Yürü künefeyi biliyomusun peki? Flamingodan stadyuma akan ara bir yol varya o yol üzerinde.. Geçen mersin'e gittiğimde önce asfalta sonra şireli böreğe sarıldım.. Gittiğinde mutlaka dene.. Canım Mersinim..

Bunu bi deneyeyim dedim de haritada garın orda görünüyor? https://www.google.com/maps/place/Yuru+Borek+%26+Kunefe/@36.8018436,34.6309851,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x426adf541b81c1cb
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Patice said:

Yürü künefeyi biliyomusun peki? Flamingodan stadyuma akan ara bir yol varya o yol üzerinde.. Geçen mersin'e gittiğimde önce asfalta sonra şireli böreğe sarıldım.. Gittiğinde mutlaka dene.. Canım Mersinim..

Bunu bi deneyeyim dedim de haritada garın orda görünüyor? https://www.google.com/maps/place/Yuru+Borek+%26+Kunefe/@36.8018436,34.6309851,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x426adf541b81c1cb

Hayır ya garın orda diil.. Dur ben lokasyonu atıcam sana.. Asıl ilk açılan tükkanından al :)

Tam konumu bulamadım şuanda ama Silifke Caddesi üzerinde.. Şu İddaacının yan tarafında..

https://www.google.com/maps/place/%C4%B0ddaa/@36.787355,34.6143483,19z/data=!4m2!3m1!1s0x0000000000000000:0x3dfffd6ee6cc3ac2
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

@pascalnouman

Aaa 24 Kasımda mı okudun sen bende pirireis ahaha.. Gözde'yi tanıyo musun sarışın sdfsd.. Hangi dönem bide.. Bide Handan Hoca vardı sarışın kıvırcık saçlı..

89-94 arası 24 kasimdaydım sonra anadolu lisesine gectim bizim hocada 4e kadar necla hocaydı sonra 4 un 2. yarısı sevtap hoca geldi.bi sarisin gözde tanıyorum ama aynı insandan mi bahsediyoruz bilemedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

Patice said:

@pascalnouman

Aaa 24 Kasımda mı okudun sen bende pirireis ahaha.. Gözde'yi tanıyo musun sarışın sdfsd.. Hangi dönem bide.. Bide Handan Hoca vardı sarışın kıvırcık saçlı..

89-94 arası 24 kasimdaydım sonra anadolu lisesine gectim bizim hocada 4e kadar necla hocaydı sonra 4 un 2. yarısı sevtap hoca geldi.bi sarisin gözde tanıyorum ama aynı insandan mi bahsediyoruz bilemedim :)

Gözde bişeyoğlu'ydu :)))) yeşil gözlü sessiz sakin bi kızdı :) aynı dönem bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...