Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günübirlik Gaziantep Turu - Yemek ***

Patice

Öne çıkan mesajlar

Patice said:

barbu said:

25TL nereden aldın. Ben de yapacam bunu.

Pegasus..
Ben ucuz bilet avcısıyım. Manyak gibi kampanya kovalıyorum. Puanlarla da bilet alıyorum. Evlendiğimizden beri yarım dünya yol yaptık sanırım :) Şimdi arkadaş grubumuzu da zehirledim. Artık kalabalık gidiyoruz.
Şöyle ki Antep uçak biletleri normal şartlarda 80 TL + , geçenlerde hafta içi uçuşlarda %50 indirim yaptı ( 24 saatlik kampanya ) 100 TL'ye 2 kişi git-dön =)))
Bu şekilde Kapadokya, Prag, Viyana, İzmir, Adana ve daha sayamadığım yerlere gittik..

Kampanya dönemi değişmiş olabilir ama Haziran ayında Viyana 85 TL / Budapeşte 90 TL biletler vardı geçen gün =)))

Edit: Ekim ayı için de 450 TL'ye Amsterdam - Brüksel gidiş-dönüş aldım SDFSdd.. ( 2 Kişi )

hafta içi sıkıntı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Patice said:

barbu said:

Pegasus..
Ben ucuz bilet avcısıyım. Manyak gibi kampanya kovalıyorum. Puanlarla da bilet alıyorum. Evlendiğimizden beri yarım dünya yol yaptık sanırım :) Şimdi arkadaş grubumuzu da zehirledim. Artık kalabalık gidiyoruz.
Şöyle ki Antep uçak biletleri normal şartlarda 80 TL + , geçenlerde hafta içi uçuşlarda %50 indirim yaptı ( 24 saatlik kampanya ) 100 TL'ye 2 kişi git-dön =)))
Bu şekilde Kapadokya, Prag, Viyana, İzmir, Adana ve daha sayamadığım yerlere gittik..

Kampanya dönemi değişmiş olabilir ama Haziran ayında Viyana 85 TL / Budapeşte 90 TL biletler vardı geçen gün =)))

Edit: Ekim ayı için de 450 TL'ye Amsterdam - Brüksel gidiş-dönüş aldım SDFSdd.. ( 2 Kişi )

hafta içi sıkıntı ya.

Antep özelinde hafta içi kampanyasıydı.. Normalde haftasonu = ) Bundan sonra yazarım kampanyaları buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

barbu said:

Patice said:

barbu said:

Pegasus..

hafta içi sıkıntı ya.

Antep özelinde hafta içi kampanyasıydı.. Normalde haftasonu = ) Bundan sonra yazarım kampanyaları buraya.

Özel mesaj at. Yazma da bitmesin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Haziranda Antep hala indirimli...

https://book.flypgs.com/Common/MemberRezvResultsPreview.jsp?activeLanguage=TR&ADULT=1&DEPPORT=SAW&DEPDATE=22/06/2015&DEP_DATE_OPTS=0&ARRPORT=GZT&RETDATE=29/06/2015&RET_DATE_OPTS=0&TRIPTYPE=R&clickedButton=btnSearch&resetErrors=T&CURRENCY=G2
Sosyal ağlarda paylaş

@patice

facebook grubu açıp beni de alır mısın?

tşk, syglr,

Tek kazanımım şu olaylardan viyana'ya gidişi beleşe getirmiştim pegasus card ile ancak 1 yıl sonra dönerken uçağı kaçırmamdan mütevellit epey girmişti bana :)

yurtiçi yurtdışı her yere gidilir. Haftaiçi sıkıntı ama valla bulursam affetmem ben hiç bulamıyorum ya.

Nasıl araştırıyoruz? Tek tek destinasyonlar + ayrı ayrı tarihler müthiş bir kombinasyon yapmıyor mu? ben ne zaman kıçımdan tarih ve destinasyon sallasam çok paralar çıkıyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Avrupa yakasinda oturup sabiha gokcene gitmek avrupa yakasindan yunanistana gitmekten daha zor be bro

Atatürk uçuşları da var. Örn: https://book.flypgs.com/Common/MemberRezvResultsPreview.jsp?activeLanguage=TR&ADULT=1&DEPPORT=IST&DEPDATE=22/06/2015&DEP_DATE_OPTS=0&ARRPORT=ADB&RETDATE=29/06/2015&RET_DATE_OPTS=0&TRIPTYPE=R&clickedButton=btnSearch&resetErrors=T&CURRENCY=G2
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

@dusuncelihayvan

Nereye gitmek istiyosun mesela? Bide tarih söyle ben sana ucuz bilet bulayım sdfsds

ya ben daha çok ucuz biletin olduğu yere gideyim mantığındayım. Hani belli bir yer yok italya ya ucuz bilet yakalarım giderim

öyle bir site yapmak lazım aslında mesela önümüzdeki aya bakacaksın en ucuz destinasyonlar

lan bunu nasıl çekebiliriz acaba online reservation sitelerinden harika olmaz mı :)

Örneğin Haziran'da barcelona veya sevilla?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...