Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Durmaplay'den oyunu daha uygun diye alan varsa şöyle bir durum oldu bana; satın alırken oyun bilgilerinde Norsca ırkının da dahil olduğu yazıyordu ama oyuna girince olmadığını gördüm. Hemen tekrar ürün sayfasına gittim ki o bilgiyi kaldırmışlar yani Norscadan bahsetmiyor. Hemen canlı desteğe başvurdum anlattım durumu. Firma göndermemiş öyle dediler, sonra steamden gift olarak yolladılar. (:D
Sosyal ağlarda paylaş

7 turn oynadım,
Yüce elflerden tyrion efendi ile oynadım, sefa p*zebenklerini tepeledim :)

yukarında skavenler için söylenen şeyleri bende dark elfler için rahatlıkla söyleyebilirim. v.hard olmasına rağmen oldukça rahat çatışmalar oldu, üstelin 3vs2 veya biraz daha fazla oranlar olmasına rağmen...

mavi ton ağırlıklı ve bazı yerlerde puslu gri menüler hiç hoşuma gitmedi, onun dışında görev verirken vb. ekranlar biraz kalabalık be büyük geldi...

ama genel olarak ilk oyunun düz basit havasından ziyade, gerek str. haritası, gerekte taktik ekranda getirilen çeşitlilik biraz karmaşa yaratsa bile fena değil

aslında tam olarak roma2 den attillaya geçiş gibi denebilir, tasarım ıvır zıvır işler püf noktaları için

bu arada, sefer başlangıç seçim ekranı anca bu kadar özensiz ve kötü olabilirdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...