Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akıllı bileklik

Milamber

Öne çıkan mesajlar

şu göğüse takılan trap olmadmğyor gibi geldi bana spec sayfasına bakınca. HR optional diyor ama hangisine baktıydım unuttum şimdi bidaha bakyıorum.

//
DCRainmaker in sayfasında ;
For the HR strap, note that it’s only included on the FR230 bundle including the heart rate strap. If you buy a FR235 you won’t get one (you’ll get an optical sensor). And if you buy just the base FR230 – again, no strap. In any case, here’s the strap (HRM4)

Optical deidği wrist monitor mu? O zaman 235 tamam ama değilse bilemiyorum.
230 waist strap takmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
ben kullanmadım yüzme için de kanuni kullanmış olabilir. yüzme için 2 tane arkadaşım kullandı birinde garmin vivoactive var hr olanmı bilmiyorum 200 dolar. diğer arkadaşta polar var ama onu ben beğenmedim çok rahat değil.
tomtom var bu listelerde koşu için falan baya güzel birde ucuz yollu misfit var hatta intersport larda bile oluyor ama netten daha ucuza alırsın.
yazdıklarımda garmin ve tomtom başı çeker 150-200 dolar. hr modeli 250 dolar.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

yuzme icin aranizda kullanan var mi bu illetlerden?
garmin ve speedo'nun 2k'lik urunleri disinda alternatifiniz olabilir mi?

2k bütçen varsa verebilirsin ya sadece yüzme olarak düşünme.
herhalde yaklaşık 2 senedir garmin fenix 3 kullanıyorum. gündelik saat olarak da güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
µh said:

Xiaomi Mi Band 2 sipariş ettim bugün, birinde gördüm baya güzeldi. nabız ve uyku saatlerini görmek için kullanacam adım sayma falan ço kda umrumda değil. fiyatı uygundu baya

kullaniyorum 3 gundur. en cok onemsedigim uyku takibiydi, ilk sabah baktim keko bileklik yataga yattigim saati direk uyku saati olarak baslatmis halbuki 45 dakka falan donmeden uyuyamiyorum. sonra karistirirken ek bir ozellik buldum uykuyla ilgili, sarj uzun gitsin diye default kapaliymis onu actim ve tataaa artik dogru olcuyor. hergun kac saat uyudun ne kadari derin uykugosteriyor.

telefonda biri arayinca bileklikte kim oldugunu falan gostermesi de cok imba, istersen whatsapp, hangout tarzi seylerin de bildirimlerini alabiliyorsun. gecen gun konser vardi mesela, biri arayinca falan direk fark ediyordum.

nabiz olcumu sporda cok iyi oluyor ama olcumlerin dogrulugu konusunda bir takin suphelerim var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...