Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akıllı bileklik

Milamber

Öne çıkan mesajlar

bendeki 1 hafta gidiyor ama sıkıntı yine de alışana kadar.
duşa girerken veya sabah hazırlanırken takıyorum şarja. yarım saatte %80 civarı doluyor zaten. yetiyor o da 5-6 gün rahat.

bi de pebble'da pil bitip kapanma olayı hiç olmadı. pil 0'a yaklaşınca 'hadi iyisin yarına kadar idare edicem' veya 'yine iyisin, bu akşamı çıkarırım' tarzı mesaj verip bi zorluyor kendisini. inatlaşırsan da backlight falan tamamen kapalı halde ufak digital saat göstergesi olarak kitliyor kendisini. daha fazla zorlamadım şarj etmeden ama saati göstermeyecek kadar ölmemesi mutlu ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ok

Fitbit charge hr
Tomtom spark
Mio fuse

Bu ucunu kullandim su an mio fusedayim.

En rahati fitbit bunlarin icinde ama su gecirmezlik yok bir aydir yuzmeye basladim ve fuse da karar kildim ama fuse da tum gun kalp ritmi olcme yok. Spor esnasinda aciyorum yetiyor bana. Sleep var ve yuzmede ritm olcuyor vs. İstersen full gunde spor yapiyorum diye kalbini kontrol edersin ama pili bir gunde biter o zaman.

Tomtom iclerinde en donanimli olan hersey var ama ben rahat edemedim fazla buyuk geldi.. Gps mp3 player kalp olcme hersey.

Kalbini kontrol icin aliyorsan fitbit hos bence rahat hafif community super app muthis. Bende o da duruyor satmadim hatta iki tane var :)

Ekrani catlattim mail attim. bir tane daha gonderdiler cat diye. Yani sirket de iyi.

Dusda cikaririm ve yuzmem dersen gogo fitbit charge hr.

Beklerim dersen garmin vivoactive hr.. Mayis da cikacak.
Sosyal ağlarda paylaş

baya sanslisin son 1 aydir bunlari arastiriyordum bir kac info daha geceyim.

saat gibi istersen garmin forerunner 225-235 .. 235 daha yeni daha iyi tabii..

sadece mio fuse su anda yuzerken kalbi ocuyor o yuzden aldim denebilir. mayisda garmin vivoactive e gecebilirim bende.

birde basis peak var ama fazla iri hantal duruyor.

digerlerine hic bakma kullandiklari optic olcme nesneleri pek basarili degil.. mio uretimi ve bir kac baska firmanin urettigi moduller var iyi olanlar.

apple var ama sarj sikinti ve fazla gereksiz pahali. degmez.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

http://www.tomsguide.com/us/vivosmart-hr-vs-charge-hr,review-3317.html

abi garmin hr için o kdr para verip 2 günde 1 şarj etmek çok saçma gelio ya.
ama fitbitten de üstün kendisi. sırf şarj için fitbit alınır mı?

daha hala erken mi bu aletler için yoksa.

4-5 gun gidiyor sarjlari bu iki aletinde. hatta abuk subuk ozellikleri kapatirsan 5-6 gune zorlar. yok telefon kimden geldi yok notifications yok titresim, elimi kaldirdim otomatik saati goster gibi garip ve gereksiz seyler var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ya diyette olduğumdan adım sayar özelliği olan bir saat arıyordum. D&R'dan 80 küsüre Misfit aldım. Basitçe saat özelliği var pek kullanmıyorum ama saat ve uyku takibi yapıyor. Telefonla her gün senkronize ediyorum. Su geçirmiyor ve normal saat pili kullandığından 6-7 ay götürüyor. Aşırı profesyonel bişi aramıyorsanız tavsiye ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...