Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akıllı bileklik

Milamber

Öne çıkan mesajlar

SenariouS said:

Kanuni said:

abi o kadar uydurma ki o linkteki vs olayi. yalan yanlis fitbitte hr yok diyor :)

10 gun pil suresi falan.. baya basiretsizler.

abi hitbit charge var bide fitbit charge hr var
eski modeli onlari karsilastirmis
Kodugumun fitbitinin xl tr yollasa amazon hemen alacagim

Haklisin gormemisim:) sanirim dragon secti karsilastirma aletlerini..
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün spordayken kolumda casio saat vardı bunun az değişiği
http://www.hakemstore.com/image/cache/data/siyah-plastik-dijital-casio-saatler_111704-500x500.jpg
asla rahat edemedim. Koşarken, yüzerken, tracking yaparken ok. ama spor salonunda yüksek tempolu, şınavlı, barfiksli, barlı bişiler yaparken çok rahatsız ediyor. Bide şu şarj olayı kafamda soru işaret idi. kim uğraşacak diye. bu sebepten dolayı, ertelicem biraz daha.
sonuçta 500 liraya saat alsan ömür boyu takarsın da, şarjlı ürünler hep ömürlük olmuştur. pilli olsa yine ömürlük olabilir- kalitesine göre.

neyse. vivosmart 3 çıksın charge hr 2 çıksın tekrar uğrarım bu topağa
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsızlık konusu oluyor her şekilde, hiç yokmuş gibi olmuyor malesef. kol bandı da olsa, göğse de taksan ek birşey var sonuçta. belki çok uzun zaman sonra alışılır..

ama şarj olayı düşünüldüğü kadar problem olmuyor. -en azından bendeki- çok hızlı şarj olduğu için bi sabah hazırlanırken veya duşa girerken falan şarj oluyor hemen. ya da haftada 1 cmt gecesi şarj etsem yetcek
Sosyal ağlarda paylaş

abi kopamadım konudan da

http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Miband-1S-2015-Xiaomi-IP67-Bluetooth-4-0-Smartband-Fitness-Bracelet-for-Android4-4-Xiaomi-Redmi-Note-2-Mi4-Mi3---iOS-Phones---Black-357888.html?source=ShareAsale
mi band pulse varmış 10gün şarjı gidio hr ölçüo falan
ve bedava?
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Bunlar leş gibi hiç güzel değil. Benim arkadaşım almıştı 2 hafta sonra sattı.

direk bu muydu arkadaşının aldığı?

moto 360 ile ne alakası var abi bi kere onun şarjı 2 gün bunun 8 ay gidiyo assdafsd.

amazondan 155$ a gelio shipping+import charge ile birlikte
mavisi var mavi alsam 20$ daha ucuz.
lan mavi mi alsam acaba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...