Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akıllı bileklik

Milamber

Öne çıkan mesajlar

Editor said:

bingildak said:

HR wireless mi karşim
Editor said:

30$+kargo başlayan fiyatlarla fitbit satıyorum...

Fitbit Surge = $80
Fitbit Charge HR = $60
Fitbit Charge = $45
Fitbit One = $30
Fitbit Flex = $35
Fitbit Zip = $35
Fitbit Aria = $60

bize indirim yap alalim editor ben begendim fitbiti.
Sosyal ağlarda paylaş

ya fobi diilde. telefon diilki bu.
normalde gece takarim sarja uyurum da amac zaten sleep track. e o zmn ne anlami kaldi. ne zmn sarj edecegim bide. ya acikcasi dusunmek istemiorm. bana uyari vercek sarj bitio diye, sanki cok sey yokmus gibi kfada bide questlere o eklenecek. falan. en az 2hafta gitmesi gerek sanki. en az o da
Sosyal ağlarda paylaş

Olum kalim meselesi degil. Telefon ile sync ediyorsun en kotu ordan gorursun olmadi bitsin sarji ne olacak? Bitince bos aninda koy bir saatte sarjlaniyorlar.

Sleep track yalan bu arada. Kolunun hareketine gore uyudun mu uyumadin mi birde on dakikada bir ya da bes kalbine bakiyor falan. Misler gibi uyuyorum bir bakiyorum 45 kere restless. Esim koluma carpsa uyandin diyor vs.
Sosyal ağlarda paylaş

iste ne kadar adim attim diye merak edenler var. hani su kadar adim attim su kadar km yurudum gibi.

hr bilekte zaten ust siniflar harici pek dogru olcmuyor. onlarida yazdim onceki sayfalarda.

fitbit mio tomtom son versiyonlar garmin vs. eger semi pro pro gibi isen zaten direk gogus bandi hr tavsiye ediliyor ama cok rahatsiz etti beni. kayiyor yapisiyor terliyorsun falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
mi band dün geldi sporda falan kullandım. Ama tam benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Güzel bir başlangıç ürünü oldu benim için. garmini alıcam yakında.
Sıkıntım nabzı belirli araklıklarla ölçmüyor app den kendim çalşıtırmam lazım. Uykuda bunu yapsa çok güzel olacaktı. Derin uykuyu uyanmamı falan doğru maplemiş ama benim için önemli olan nabzım yükseliyormuydu bunu öğrenmek. Dün hiit dersinde bi ara çalıştırdım hr için appi ama çok düşük çıktı 120 bpm civarı olması gerekirken 50 civarı gösterdi.
Banttan hiç birşey yapamıyorum. Android app siden daha fazla seçenek var ios uygulaması buna göre baya zayıf kalmış. Birde ilk verisyonu yenilerine göre daha iyimiş.
Şimdi vivosmart hr yimi alayım yoksa başka birşeyemi yönelsem?
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

baya sanslisin son 1 aydir bunlari arastiriyordum bir kac info daha geceyim.

saat gibi istersen garmin forerunner 225-235 .. 235 daha yeni daha iyi tabii..

sadece mio fuse su anda yuzerken kalbi ocuyor o yuzden aldim denebilir. mayisda garmin vivoactive e gecebilirim bende.

birde basis peak var ama fazla iri hantal duruyor.

digerlerine hic bakma kullandiklari optic olcme nesneleri pek basarili degil.. mio uretimi ve bir kac baska firmanin urettigi moduller var iyi olanlar.

apple var ama sarj sikinti ve fazla gereksiz pahali. degmez.

Abi yeniden rahatsız ediyorum seni bruadan. vivosmart HR ve vivoactive HR fiyat farkına değermi?
Birde şu forerunnerin hr lisi yokmu?
Şu koşulları yeniden bir sıralayım istediğim.
[list]
[*] Nabız ölçsün(HR monitoring) Düzenli olarak
[*] Uyku ölçsün (Yine HR)
[*] Activity track (Yaptığım sporda ne harcamışım nerelerde peak olmuş ne durumdayım bileyim.
[*] Notification, saat, müzik kontrol. Bunlar olsa da olur hatta çok güzel olur olmasada sıkıntı değil
[*] Saat görünümü şu forerunneri smartHR ile birleştirseler tam istediğim şey olacak.

[/list]
Sosyal ağlarda paylaş

strap olmadan düzgün ölçemiyormu bu aletler. Böyle iyi olanlarda hep strap var.
Birde benim asıl oalyım koşu değil gym+crossfit+hiit vari şeyler olduğundan emin olamıyorum.
VivosmartHr, vivoactiveHr ve forerunner 630 arasında gidip geliyorum şuan.
vivosmart active göre sadece gps eksik telefonla eşlediğim için çok önemli gelmiyor. Yanılıyormuyum?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...