Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

bu maximum serisindeki diğer modelleri değerlendirmeli mi? kaplama olan bir de ranger olanlar var. fiyat farkı çok fazla değil aralarında. ispanyadan alacam zaten anakartı bu gidişle. çok ciddi fark var tr ile, gümrük + kargo girmeden direkt store fiyatıyla 40% fln daha ucuz oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İspanya'dan anakart alma olayına pek sağlıklı bakmıyorum veya aldığında geri dönmeden bir kontrol et çalışmadığını. CPU Pin'leri eğik çıkıp elinde patlamasın sonra.

Anakart alıcaksan da çok üst modellere yönelmeye gerek yok, hava altında OC performansına minimal etkisi oluyor o tarz ürünlerin. Orta kalitede bir anakart alıp üstüne uygun bir ses kartı alman çok daha sağlıklı olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar, mini itx bişeyler toparlamayı düşünüyorum. Ofis işleri, dizi-film-müzik benzeri şeyler ve sims 3 falan gibi oyunları kaldırabilecek güçte olsa yeterli olucak. Fiyat olarak 1500 falan gibi yeterli olabilir mi diye düşünmekteyim. Parça yada direk sistem önerilerinize açığım. Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Mail atmış evga 10 marttan sonra 960-70-80 kartlarından birini alana beleş witcher3 veriyorlarmış. Sayfasına girince bi baktım bizim vatan partner olmuş evgaya. Geçen ay "maliyetleri kurtarmıyor" yalanıyla UPS kargoya 130 € çakmaya başlamalarının nedeni buymuş meğer.

http://eu.evga.com/articles/00915/The-Witcher-3/

Bu arada internetten kargosu gümrüğü dahil 1080 liraya gelen kartın (970 FTW+) bi alt modelini (970 FTW) nerdeyse 500 lira fazla verip 1570 liraya almak şahaneymiş. TEŞEKKÜRLER VATAN

Bright da garibim evga forumlarında millete laf anlatmaya çalışıyordu ahah
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

970ftw+ nasıl 1k tl ye geliyor? LİNK

http://eu.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=04G-P4-3978-KR&family=GeForce%20900%20Series%20Family&uc=EUR

Şu ben alırken 390€ du VERGİ NAKLİYE DAHİL. Hem € bazında artmış hem de artık TRye göndermiyorlar.

Ama hala Gangrenin dediği gibi 970 i alabilirsiniz amazondan
Ayrıca +ı da sırf kutusunun üzerinde + var diye aldım DAHA İYİDİR mantığıyla lel
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...